Wpis z mikrobloga

Jako że jest afera to postanowiłem się wypowiedzieć bo kiedyś pracowałem w SII. Była to moja najlepsza praca do tej pory:
- Konkurencyjne zarobki
- Wszystkie problemu rozwiązywane są błyskawicznie
- Program Power People promujący proaktywność
- Praktycznie co tydzień były spotkania firmowe z piwem sponsorowanym przez firmę
- Liczne benefity
- Wspaniali ludzie
- Owoce w biurze

Co to tego co się stało to upublicznienie prywatnej firmowej korespondencji to jest dramat. Nie rozumiem jak można było to zrobić tym bardziej że sprawę można było załatwić przez F2F z managerem liniowym albo odpisać na maila grega. Związki zawodowe nie są potrzebne w IT i powodowałyby szkodę dla innych pracowników.

#sii #programista15k #pracait
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Viado: Dodam też, że "spotkania firmowe co tydzień" = co tydzień korpo próbuje udawać moją rodzinę i organizować moje popołudnie. Osobiście wolę wersję 17:00 i komputer wyłączony.

Cała ta przyjaźń jest udawana, żebyś nie kombinował i się zasiedział mimo niekonkurencyjnych stawek. A potem i tak cię #!$%@?ą, jak im się coś nie spodoba. Np. jak będziesz próbował legalnie założyć związek zawodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@demagog:
U mnie w robocie to taki żart był jak jedna dziewczyna od klienta puściła jakiś skrypt wcześniej niż powinna, mimo naszych jasnych instrukcji, w wyniku czego nieco #!$%@?ła produkcję. Później się właśnie tłumaczyła, że była "proaktywna" :D
@RaghNaarRoog: no i teraz takie pytanko: czy dziewczyna była na tyle mądra, że wykorzystała HRowe zaklęcie proaktywności w swojej obronie, czy na tyle głupia, że uwierzyła w to #!$%@? o proaktywnej postawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)