Wpis z mikrobloga

mam co pół roku ostrzykiwanie stomatologiczne botoxem na bruksizm po 2 zastrzyki w mięsień żuchwy i po tym nie ma śladu dzień później.


@mkorsov: o też mam bruksizm

Czemu trafiłeś w botoks? Próbowałeś najpierw szyny nocnej?
(Tylko takiej pro a nie gówna za 200zl z plastiku) ?
  • Odpowiedz
Psacierzyński, o ja pier.... Kolejny objaw utożsamiania zwierząt z dzieckiem. Prezenty pod choinką już widziałam, noszenie niemal dorosłego psa po schodach widziałam, gaworzenie do zwierzaka też. Co zrobisz, instynktu nie oszukasz ¯_(ツ)_/¯


@krystal_Tri_tapik: niezłe urojenia xD jak ktoś ma psa to powinien nie pracować? xD czy jak chory to od razu uśpić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kobrys13: Nie próbowałem. Mi to poleciła dentystka. Jak narazie widzę różnicę dodatkowo zrezygnowałem z żucia gumy. Nie mam nowych ubytków (szkliwo i zęby przestały się wycierać)
  • Odpowiedz
@saggitarius_a kobiety chyba sobie nie zdają sprawy, że kręcą sobie bat na własne dupy. Pomijam fakt zgłaszania do przełożonego, że halo mam okres, zgłaszam urlop.

Wiadomo:

1. afera bo jak zgłaszać takie rzeczy mężczyźnie, trzeba jakiegoś kobiecego pośrednika w tych sprawach.

2. Ile ma trwać urlop menstruacyjny, kiedy przysługuje i kto ma weryfikować jego zasadność? Czy urlop menstruacyjny obejmuje pms czy tylko krwawienie? XD a co jeśli kobieta wzięła urlop menstruacyjny 3
  • Odpowiedz
@coffee_addict_frv: noszenie niemal dorosłego psa po schodach widziałam, gaworzenie do zwierzaka też. Co zrobisz, instynktu nie oszukasz ¯_(ツ)_/¯


@krystal_Tri_tapik: nie jestem specjalistką, ale psy niektórych ras nie powinny chodzić po schodach do momentu pełnego rozwoju stawów bo może to prowadzić do niewłaściwego rozwoju, np. chyba wszystkie owczarki; schody to nie jest naturalny ruch dla psa, więc jak ktoś go trzyma w domu ze schodami i bierze za zwierzę odpowiedzialność to
  • Odpowiedz
noszenie niemal dorosłego psa po schodach widziałam


Z cyklu jak powiedzieć, że się jest ignorantem bez mówienia, że jest się ignorantem czyli typowe wykopkowe nie znam się ale się wypowiem

@krystal_Tri_tapik: psa się nosi po schodach, gdy ma skłonności do dysplozji stawu biodrowego i ogólnie odciążyć jego układ kostno-stawowy i ścięgna.

Border collie, golden retriever...

Każda czynność mogąca zmniejszyć ryzyko tego schorzenia jest wskazana. I tak, noszenie psa, nawet rocznego (roczny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coffee_addict_frv: Od wczesnych lat młodzieńczych #!$%@? ma okresy, ale to od momentu zatrudnienia musi z tego powodu nic nie robić? XD
I oczywiście nic się z tym nie dało zrobić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj_21_37:

psa się nosi po schodach, gdy ma skłonności do dysplozji stawu biodrowego i ogólnie odciążyć jego układ kostno-stawowy i ścięgna.

Border collie, golden retriever...

Każda czynność mogąca zmniejszyć ryzyko tego schorzenia jest wskazana.


To może w ogóle go w pudełku zamknąć? Albo uśpić, jeśli go schody zabijają i ma się tak męczyć w życiu...
  • Odpowiedz
Zwróć uwagę, że kobieta ma ten problem co miesiąc od 12 mniej więcej roku życia i był czas, żeby znaleźć sposób na funkcjonowanie w tych dniach


@krystal_Tri_tapik: daleko mi do mizoginii, ale baby pod tym względem są zbyt tępe, a przynajmniej te, które mnie otaczają. Moja różowa ma okres co miesiąc, tego samego dnia, od 20 lat. I co miesiąc tego samego dnia jest to samo
- o nieeeeeeee! - drze
  • Odpowiedz