Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez sensu, tam i z powrotem. I są kojarzone z guwnem. Czasem jest ich strasznie dużo. Niektóre latajo. Niektóre stojo. Ale bezsprzecznie wszystkie #!$%@?ą.

Samochodziarze!

To o was. To o was zewsząd. #krakow #gdansk #warszawa #szczecin #poznan #chicago #lodz #bratyslawa - tak, dokladnie. Kazde #miasto. #polska cała.

Samochodziarze są dosłosnie wszędzie w tych swoich blaszakach #!$%@?. Gdzie nie spojrzysz, tam #!$%@?ą ci każde miejsce. Wszędzie wjado, codziennie, bez przerwy.

Jak jakieś przygłupie AI (sztuczna 'inteligencja') w grze miejskiej. Muszo jeździć, bo muszo, ale jakby mieli zracjonalizować to jeżdżenie - no to kurła, coś tam niby wymyślą, ale dokładnie na tym poziomie, na którym funkcjonują - przygłupie AI. "Ciebie to nie stoć na autko, a jo sobie jeżdża, pedał, gaz, skrent, jazda jazda, hehe".

Jedna wielka plaga śmierdzieli.

Wypad na autostrady albo na swoich podwórkach jeździć.

I nie komentować mi tego wpisu, samochodziarze.

Za komentarz niech posłuży wasze kolejne jutrzejsze robackie wypełznięcie na ulice, żeby zasrać następny dzień wszystkim dobrym ludziom (i wy jeszcze macie jakieś pretensje, śmiech na sali). Jak przeszczurzona populacja szurów gówno-jadów w za małym kanale. A FUJ #!$%@?!

Troszku mrozu się zrobiło, "no ale ja mam autko heheh", podjedzie taki 150 m po #!$%@? wie co, 200 m do kościoła i z powrotem, postoi w korku bez celu, #!$%@? wszystkie parkingi w mieście, i dla niego to takie "normalne", fajne, Ż-A-Ł-O-S-N-E.

POZDRAWIAM ROWERZYSTÓW.
meandmymonkey - Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez s...

źródło: comment_1669745546Y2b0IP81KxvAWMftfda4H1.jpg

Pobierz
  • 68