Wpis z mikrobloga

Albo się umie pracować i jest się dobrym w tym co robi albo się próbuje równać wszystkich do jednego poziomu (do tych najgłupszych zazwyczaj). W IT specjalista w swojej dziedzinie nie potrzebuje żadnych głupich związków, pójdzie tam gdzie będzie miał lepsze warunki.


@LegoBatmanRules: Skoro zebrało się co najmniej 10 osób to najwyraźniej potrzebują i gówno ci do tego.
  • Odpowiedz
Dziesięciu patałachów w tak dużej firmie zebrać to naprawdę musi być wyczyn. Tylko pozazdrościć Krystianowi zdolności przywódczych.


@LegoBatmanRules: Przecież tak się w PL zakłada związki, w tajemnicy bo jak się szef dowie to zwolni wszystkich zaangażowanych zanim ci zdążą założyć związek. To normalne że zakłada się z ustawowym minimum.
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur: tak wstepnie patrzac, mam dziwne wrazenie ze przez tyle lat Pan Zabojad nie ogarnal ze nie robi biznesu w kraju lekliwych mega biedakow, co beda wdzieczni za prace i pokornie wykonywac kazde polecenie. To co pisze brzmi jakby chcial dac do zrozumienia ze wszyscy powinni byc wdzieczni za prace u niego i sie nie wychylac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur: ja tam jestem po stronie prezesa. #!$%@? w dupę wszystkim roszczeniowcom co chcą za darmo. Jego żądania były nie możliwe do spełnienia. #!$%@? od razu splakany związki zakłada a ledwo co wąs mu zaczął rosnąć. Popracuj trochę, wykaż się czymś a nie tylko "daj daj daj".
  • Odpowiedz
Przynajmniej francuz wreszcie ogarnął pisanie maili jak na CEO przystało, a nie Janusza co to dopiero firmę otworzył.

Ten związkowiec też niezły odklejeniec. Poinformuje WSZYSTKICH posłów o tym co się dzieje, ambasadę francji i może papieża jeszcze.
  • Odpowiedz
Ten koles ma 3 procesy w sądzie w innymi firmami. Sii to naprawdę super firma i dobry pracodawca, nie bez powodu od wielu lat zajmują wysokie miejsca w rankingu great place to work, ale ma to pokrycie w rzeczywistości.
Pracownik tam ma realne możliwości rozwoju i osoby pracujące np na stanowisku konsultanta maja możliwość zostać managerem, a inna product ownerem. Poza tym firma naprawdę dba o swoich pracowników oferując szeroka gamę szkoleń
  • Odpowiedz
Ps. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie pytam o Wasze opinie, tylko przedstawiam moja, która mam stałe od kilku lat, a nie nagle od afery która miała miejsce kilka dni temu.
  • Odpowiedz
@Raffaello96: wytrzyj nos, coś brązowego masz na czubku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie pytam o Wasze opinie, tylko przedstawiam moja, która mam stałe od kilku lat, a nie nagle od afery która miała miejsce kilka dni temu.


@Raffaello96: aha xD
  • Odpowiedz
@Raffaello96: no nic, piszesz 'jaka tobswoetna firma, mam szczęście w niej pracować, firma dba oborsfownikow jaki mało kto' a na koniec dodajesz 'proszę nie odpisywac bo nie chce dyskutować a tylko swoją rację przedstawić'

Zupełnie jakby szef cię do trgo posta zmusił :p
  • Odpowiedz