Wpis z mikrobloga

jesteś pewny, że to była pierwsza runda? :P


@damian_co_dalej: jeżei chodzi o flaszkę tego wieczoru u Dżordża to pewnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Która by nie była, to taki brak samokontroli nie jest do wybronienia
Zacząłem czytać, doszedłem do momentu, że Krystian został zwolniony nie za założenie związku, tylko za działanie na szkodę firmy. Zaciekawiony czytam dalej, pewnie dowiem się jakie to działania skutkowały zwolnieniem dyscyplinarnym.

Dowiedziałem się, że Sii wspiera wszelkie inicjatywy, również grupowe, ale związki zawodowe to akurat nie, bo zakładają się ekstremiści, żeby walczyć z przedsiębiorczością i wprowadzać zła atmosferę w pracy.

No i ze w ogóle ten Krystian to nieźle ziółko bo rozstał
@gumowy_ogur ta sprawa pokazuje jedno

po odejściu pis od władzy przyjdą jeszcze gorsi socjaliści którzy rozwalą ten kraj jeszcze bardziej, bo jak widać wykopki nie tylko lubią socjale i komusze hasła ale nawet pójdą ramię w ramię z Szumim, jak tylko obieca im się iluzoryczne "dymanie bogaczy"

od wyborców pis niewiele was różni

wycieracie sobie mordę w tej sprawie "łamaniem prawa", a prawda jest taka, że żółć was zalewa, że takie IT
Może zaraz się okaże że nie wiem, typ powołał związek tylko po to żeby wymóc na firmie jakieś dziwne rzeczy albo zmusić do wywalenia możliwośći b2b, cokolwiek?


@kefas_safek: A co to ma do rzeczy? Sii zwolniło człowieka dyscyplinarnie bo założył związek. Na tym polega ta afera. Emocjonalne maile i listy od prezesa to tylko dodatek.

Są jakieś postulaty, statuty, działania tej komórki czy tylko bekę sobie ciśniemy z prezesa?

Ciśniemy po