Wpis z mikrobloga

@carlysdream: Ustawienia testuje jeszcze by wycisnąć jak najwięcej. A wszystko i tak ogrywane jest na retropiecyku z pentiumem III gf 4 ti 4200 + ma współczesne udogodnieniami takimi jak karta sd jako dysk twardy mogę zdjęcia tego "potwora" podać. Grabber to datapath visionrgb e1s obraz może być jak żyleta ale minusem jego jest brak wejścia audio to trzeba kombinować by dźwięk jakoś przechwycić.
datapath visionrgb e1s


@MordoPordo: Wlasnie o ten detal mi chodzilo, bardzo ladnie wyglada ten obraz ktory przechwytujesz. I jeszcze takie pytanie bardziej techniczne, bo widzialem ze film miales w 1080p, w jakim programie i jakim kodekiem nagrywasz i przetwarzasz obraz zeby pozniej wrzucic na youtube ? sam sie troche bawie w nagrywanie tych retro rzeczy z orginalnego sprzetu i osobiscie uzywam zewnetrznego scalera zeby miec ladny obraz przy niskich rozdzielczosciach, ale
@carlysdream: Obs bo to setup zrobiony pod streamy jest z myślą o twitchu. Swoją drogą tego Sofa na streamie ograłem krótka gra i przyjemna idealnie pod strumyk (następny pewnie będzie taki bazarowy dub Heavy metal F.A.K.K. 2). Do Visiona jest specjalne oprogramowanie i je obs przechwytuje tylko jeszcze muszę tutaj nieco poustawiać bo koloru nie te i jasność też nie ta.