Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: no ja jestem w takiej branży, że im większy kryzys, tym lepiej mi się wiedzie przez to inaczej na to patrze i nie spinam się recesją. Ciągle trzymam się zasady, że nasz budżet domowy działa podobnie jak budżet w moich firmach - 20% zobowiązań, 20% oszczędzania, 20% inwestycji, 40% konsumpcja
  • Odpowiedz
czym są zobowiązania w budżecie domowym?


@Goronco: kredyt hipoteczny + rachunki za media i ewentualnie jakieś drobne raty za sprzęt jeżeli coś potrzebne jest do domu, a można to wziąć np na raty 0%
  • Odpowiedz
@elena-mary gratki, wspaniałe uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@meister_chlepka:

@gruba-ryba: tia i każdy kto spłaca kredyt w 3 lata na pewno spłaca go tylko z tego co zarobił, bez żadnej dodatkowej kasy i do tego chwali się tym na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie każdy, ale też nie jest tak że nikt tak nie robi. Nasz spłacony na początku października tego
  • Odpowiedz
@elena-mary Twoje zaciągnie kredytu zbiega się z czasem zagoszczenia na #wykop ( ͡º ͜ʖ͡º) a więc wnioskuję że:
- na pewno pomogliśmy w przetrwaniu tego okresu życia w #piwnica
- być może wielu tu obecnych specjalistów #ekonomia oraz #kredythipoteczny pomogli w podjęciu właściwej decyzji
- na pewno przyczyniliśmy się do #remontujzwykopem #urzadzajzwykopem sobie gniazdka
A więc kiedy i gdzie możemy wbić na wspólne świętowanie #impreza u @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elena-mary: widzisz i ja Cie rozumiem, za darmo nie dostałaś. Musiałaś się napracować, wyrzeczenia i takie tam. A przegrywa myślą że Ci co coś mają dostali to w spadku, że łatwo przyszło...
  • Odpowiedz
Opłacało sie w ogóle tak szybko spłacać?

W sensie koszty wziecia hipotecznego sa dosyć duże, to nie raty 0% na toster, przy obecnej inflacji i lokatach kosztu kredytu sa poniżej zysków, wiadomo, zależy od warunkow


@staryhaliny: niby tak ale rynek jest teraz niepewny wiec nie chcialam wiecej kasy ladowac w gielde bo tez roznie moze byc. Wolalam splacic by miec komfort psychiczny.
  • Odpowiedz
W sumie to nie wiem po co brałaś ten kredyt. Nie traktuj tego jak atak. Po prostu z tego co piszesz masz staruszków co mają $$$ i tak daliby Ci na nie $$$, i tak. Argumenty, że z mężem macie teraz 2 to tekst o jedzeniu ciastek jak lud Francji głodował pewnej królowej co miała IQ Marcin Najmana. W 3 lata spłacić kredyt przewidziany na 23 lata chyba tylko po to, aby
  • Odpowiedz