Wpis z mikrobloga

udało mi się dostać Jetsona Nano! długo czekałem by kupić jakiegoś, ale albo nie było żadnego dostępnego albo chore ceny. tą sztukę dorwałem jako używkę za 300zł. Niestety jest to jedna z pierwszych wersji i ma złącze do zasilania USB C zamiast okrągłego DC jak mają teraz, będą zasilał przez piny GPIO. jest to dla mnie spory krok na przód, bo Jeston ma o wiele lepsze wsparcie do AI niż Intel NCS2 którego mam. teraz będę musiał przeprojektować montaż który mam na aucie, bo Jetson ma inny rozstaw śrub niż RPi, i do tego montaż do kamery

Tag projektu: #malinoweauto

#embedded #chwalesie
mapache - udało mi się dostać Jetsona Nano! długo czekałem by kupić jakiegoś, ale alb...

źródło: comment_1670430210LIDUq243FMqw8G45Fb7AZd.jpg

Pobierz
  • 11
@mapache: Jetson za 300 pln to naprawdę jak za darmo. Gdzie Ty to dorwałeś w takiej cenie? Miło że nano ma dostępne piny na zasilanie na złączu GPIO. W ostatnim projekcie dostałem do zintegrowania Xaviera NX i byłem mocno zdziwiony, że mimo pełnego pakietu GPIO zasilanie mogę puścić tylko przez barrlel jacka.
Powodzenia z autem! ;)
@mapache: Tyle, że Xavier, a Xavier NX chyba się różniły jeśli chodzi o zasilanie. W mojej wersji zasilanie przez piny było albo niemożliwe, albo ograniczone prądowo na tyle mocno, że ta opcja odpadała.