Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy związek z rozsądku może się udać? Znacie takie?
3 lata temu poznałem taką dziewczynę z którą się zaprzyjaźniłem, wiemy o sobie wszystko, ale jesteśmy świadomi że nie będzie z tego wielkiej miłości ani z mojej ani z jej strony. Jesteśmy po 30 (ja 34 ona 32) i ostatnio zaczęliśmy rozmawiać o tym żeby się ze sobą związać i razem awansować społecznie + zapewniać sobie towarzystwo i uciec od samotności.
Ona jest wypalona po 3 związkach a ja po próbowaniu swoich sił pare lat temu na #tinder i #badoo skończyłem u #divyzwykopem bo nie spełniam wymagań mordowo-wzrostowych dzisiejszych kobiet
Po połączeniu naszych wypłat byłoby nas stać na dużo lepsze życie, moglibyśmy podróżować i kupić duże mieszkanie w centrum miasta.
Kiedyś to była norma, że ludzie łączyli się po takim kluczu bez żadnych wielkich miłości, nie wiem czy coś takiego może się udać w dzisiejszych czasach. Rozwodów i tak jest 50%+ więc to wiązanie się z miłości jak widać średnio wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #programista15k #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6396de6b7a12ddf164840042
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy związek z rozsądku może się uda...

źródło: comment_1670850628cd1HKqmYgv3ui6KN3m1Ita.jpg

Pobierz
  • 55
PłodnaPłaszczka: To związek ma być, czy po prostu wspólne życie? Co czyni wg Ciebie związek?
To czy wypali życie razem czy nie zależy od wielu czynników, waszych charakterów, waszej relacji i stosunków do siebie, umiejętności komunikowania się i ustalenia jasnych zasad, przewidzenia różnych scenariuszy. Nie macie 80 lat. Co jak się w końcu w kimś zakochacie. Co jak się jedno zakocha w drugim.
Czy w ogóle macie ze sobą zamiar sypiać
a to da sie intercyze jednostronną zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@eltanol3000: często jest to jednostronna decyzja. Tutaj rzeczywiście wspólnie można zastanowić się nad brzmieniem, uwzględnić od razu dodatkowe opcje itp. To ma być uczciwy i dobry dal każdego układ.
@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy jak taką relacje postrzegalbys na przestrzeni intymnej ktora jest wyjatkowo istotna. Czy wogole widzisz w niej coś pożądającego, pociągającego? Jak wygladaloby wasze zycie seksualne skoro od 3 lat jestescie przyjaciolmi? Mi to mocno przeszkadza a w takim zwiazku troche jestem.

Zwiazek z rozsadku jest w porzadku pod warunkiem ze oboje wyznajecie te same zasady. Pamietaj ze po jakims czasie bedac z nia w zwiazku zadasz sobie pytanie czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość związków zawarta jest nie z miłości, a to wpadka, a to laska wybrała sobie bankomat, a to przegryw bierze co było.
Dogadujesz się z nią, som seksy, chcecie połączyć siły to czemu nie. Spisać stosowne umowy w wypadek rozstania, ustalić zasady i tyle.
knur:
Taki układ Ci się tylko wtedy opłaca gdyby ona miała np. swoją dobrze prosperującą firmę, kasę byłego męża, nieruchomości spadkowe itd. Jak to jest zwykła pracownica 9-5 to żaden interes.

Kiedyś to była norma, że ludzie łączyli się po takim kluczu bez żadnych wielkich miłości, nie wiem czy coś takiego może się udać w dzisiejszych czasach.

Tylko to wtedy starszy facet ze środkami brał sobie młodą i energiczną sikorkę, która
@AnonimoweMirkoWyznania: Małżeństwo z miłości to całkiem nowy pomysł. Bardzo Ci polecam żebyś zanim podejmiesz decyzję przeczytał książkę „Matrymonium. O małżeństwie nieromantycznym”, która zawiera wiele przykładów z XIX i początków XX wieku. Jest tam też sporo ciekawych rad odnośnie zabezpieczenia finansowego obu stron etc. W wielkim skrócie - przy stawianiu sprawy jasno to się może udać i udawało się w historii ludzkości wiele razy.
W wielkim skrócie - przy stawianiu sprawy jasno to się może udać i udawało się w historii ludzkości wiele razy


@jakotakobywa: ale zauważ że te przykłady odnoszą się do sytuacji sprzed lat. Taki świat już nie istnieje. Małżeństwa się rozpadają masowo, nie ma presji społecznej na bycie razem, w centrum jest szczęście i wolność jednostki, a kobiety nie są już uzależnione finansowo od facetów. To że coś działalo w zupełnie innych