Wpis z mikrobloga

Witam, rok temu w sierpniu dostałem pismo z HMRC, że mam dopłacić 50£, za rok podatkowy 2020-2021. Tylko, że ja dopiero dzisiaj odczytałem ten list, a w nim pisało że miałem zapłacić do stycznia 2022. Nie mam dostępu zalogowania do HMRC, aby sprawdzić dokładnie. Olać to, czy uregulować? Jakie są kary?
#uk #emigracja
  • 11
@Chapi: dostać list od skarbówki i nie przeczytać to trzeba być odważny, albo głupi xD
btw nikogo nie będzie obchodzić na kogo podany adres... jeśli podajesz swój adres pracodawcy, albo skarbówce, to na ten adres przychodzi korespondencja i ten adres masz monitorować... możesz próbować się tłumaczyć, ale nie wróżę sukcesu.
@Budo: Ja ten list nie widziałem na oczy, dzisiaj po prostu ktoś mi pokazał że coś takiego w ogóle przyszło, gdy coś szukała ta osoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chapi: dziwne ze kazali Ci płacić, jak ja czy różowa mieli niedopłaty to zmieniali nam kod podatkowy i mieliśmy mniej kwoty wolnej od podatku w następnym roku.
Pisz do nich na czacie, nic nic wielkiego nie grozi xd
@Chapi: mozna, mialem znajomego co powiedzial ze mu zmarla babcia, i dlatego sie spoznil, bo byl zajety czym innym i ogolnie trauma. Nie byla to prawda ale nikt tego nie sprawdzal i przeszlo. Nie namawiam, zebys klamal, ale widac, ze da sie do nich napisac, i jak masz sensowne wytlumaczenie to moze przejsc. Ja sie spoznilem bo zapomnialem, wiec nie probowalem sie z tego wymigac, bo to byla tylko i wylaczenie