Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że jestem simpem xD

Moja dziewczyna była wczoraj na popołudniowej zmianie 12-20 i nie pomyślała, żeby założyć folię na auto. Samochód zostawia na firmowym parkingu około 10 minut pieszo od budynku. Jako, że akurat po 19 byłem na zakupach to podjechałem na jej parking (5km od domu), wziąłem skrobaczkę, płyn i ogarnąłem wszystkie szyby. Po tym podjechałem pod jej budynek (można tam wjechać ale nie parkować) odebrałem ją z zakładu, żeby nie marzła w drodze i podrzuciłem pod autu. Na koniec wróciliśmy na dwa auta i zjedliśmy pizzę :D

U mnie w pracy uważają, że jestem pantoflem, ja uważam, że po prawie 4 latach związku nadal można zrobić coś miłego w okresie przedświątecznym xD

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #simp #sigma
  • 107
@BoyyCanDream:
Tzn. no dobra, faktycznie kobiety dzis moga Cie rzucic bez powazniejszego powodu i po 10 latach, no ale te 5-6 to imo tak czy siak warto poczekac, by zeskanowac w poszukiwaniu wiekszych wad zamaskowanych. A inna sprawa, ze po co w ogole sie slubem meczyc i konraktowac, malo romantyczne imo, a np. rodzice dobrego kumpla wzieli slub wlasnie po ponad 30 latach, a to i tak tylko po to, by
mam wrażenie, że każdy gest, nawet najmniejszy jest już uważany za simpowstwo.


@Nera7: jak dla mnie to kontra dla systemu/kultury opartej na tym że goście latają wokół księżniczki której jedyne zajęcie to latanie po galeriach handlowych. Jest to potrzebne, ale wiadomo że wyolbrzymione i w formie żartu/satyry
Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że jestem simpem xD


@MrArdzi: w sensie od swoich znajomych z pracy? Gdzie i z kim pracujesz? Skąd wiedzieli o całej Twojej historii z różową? Z pełną powagą Cię wyzywali od simpów/pantofli czy to może było takie bardziej przekomarzanie?