Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że jestem simpem xD

Moja dziewczyna była wczoraj na popołudniowej zmianie 12-20 i nie pomyślała, żeby założyć folię na auto. Samochód zostawia na firmowym parkingu około 10 minut pieszo od budynku. Jako, że akurat po 19 byłem na zakupach to podjechałem na jej parking (5km od domu), wziąłem skrobaczkę, płyn i ogarnąłem wszystkie szyby. Po tym podjechałem pod jej budynek (można tam wjechać ale nie parkować) odebrałem ją z zakładu, żeby nie marzła w drodze i podrzuciłem pod autu. Na koniec wróciliśmy na dwa auta i zjedliśmy pizzę :D

U mnie w pracy uważają, że jestem pantoflem, ja uważam, że po prawie 4 latach związku nadal można zrobić coś miłego w okresie przedświątecznym xD

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #simp #sigma
  • 107
@lexico: @ravau: Rozwalają mnie związki gdzie myśli się w ten sposób, że dziewczyna się "odwdzięcza" i robi lodzika na święta xD Dla mnie sprawy łóżkowe są normalną integralną częścią związku i nie potrzebujemy powodu żeby robić to za coś. Jeżeli chodzi o sprawy domowe to tak odwdzięcza się każdego dnia robiąc obiady, sprzątając, kupując prezenty bez okazji.
Dodam bo wydaje mi się po komentarzach, że warto. Moja dziewczyna jest wychowana w starym stylu, sprząta, gotuje, nie ma snapa czy Instagrama, profilowe zmienia raz na 2 lata. Daje prezenty bez okazji. Dużo rozmawiamy o wszystkim. Kiedyś jak byliśmy z kolegami na zakrapianym wypadzie w innym mieście to sama zaproponowała że nas odbierze o 1 rano, 50 km w jedną stronę. Więc to nie działa tylko jednostronnie.