Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy dowiedziałem się, że jestem simpem xD

Moja dziewczyna była wczoraj na popołudniowej zmianie 12-20 i nie pomyślała, żeby założyć folię na auto. Samochód zostawia na firmowym parkingu około 10 minut pieszo od budynku. Jako, że akurat po 19 byłem na zakupach to podjechałem na jej parking (5km od domu), wziąłem skrobaczkę, płyn i ogarnąłem wszystkie szyby. Po tym podjechałem pod jej budynek (można tam wjechać ale nie parkować) odebrałem ją z zakładu, żeby nie marzła w drodze i podrzuciłem pod autu. Na koniec wróciliśmy na dwa auta i zjedliśmy pizzę :D

U mnie w pracy uważają, że jestem pantoflem, ja uważam, że po prawie 4 latach związku nadal można zrobić coś miłego w okresie przedświątecznym xD

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #simp #sigma
  • 107
@oCzwartejWstajaPtaki: Musimy mieć dwa. Ona pracuje na dwie zmiany, ja mam godziny zależne od działalności firmy. Do tego zakłady w dwóch różnych kierunkach. Jak któreś ma wolne to swoim autem może wszystko ogarnąć, a na jedno byśmy się nie zgrali.
@MrArdzi co się przejmujesz tym co mówią ludzie, patrzą przez pryzmat swojego świata i może u nich to tak funkcjonuje, Ty swoją sytuację znasz i albo jesteś szczęśliwy w tym albo musisz popracować nad tym.
Najgorzej jak dasz sobie czyjeś #!$%@? powkładać do głowy i będziecie Ci to ciążyć.
Nawet jeśli ktoś chce być simpem to co innym do tego? Takie generalizowanie i przyklejanie latek to dla mnie leczenie jakiś kompleksów sądząc
Już odpisałem wcześniej na ten komentarz ale zrobię to ponownie. Działa. Moja dziewczyna jest wychowana w "starej szkole" sprząta, gotuje, nie ma Instagrama ani snapa. Robi mi prezenty bez okazji, w restauracjach płacimy na zmianę. Kiedyś jak byliśmy z kolegami na zakrapianej imprezie w innym mieście (50 km w jedną stronę) to sama zaproponowała i przyjechała o 1 rano nas odebrać.


@MrArdzi: @eugeniusz_geniusz: widziałem, ale mam wiesniacki nawyk odpisywania, a
Moja dziewczyna była wczoraj na popołudniowej zmianie 12-20 i nie pomyślała, żeby założyć folię na auto. Samochód zostawia na firmowym parkingu około 10 minut pieszo od budynku. Jako, że akurat po 19 byłem na zakupach to podjechałem na jej parking (5km od domu), wziąłem skrobaczkę, płyn i ogarnąłem wszystkie szyby. Po tym podjechałem pod jej budynek (można tam wjechać ale nie parkować) odebrałem ją z zakładu, żeby nie marzła w drodze i
@MrArdzi: Niema absolutnie nic złego w tym, że coś robisz dla swojej dziewczyny. Tylko sam przed sobą odpowiedz na pytanie - czy Ty aby ZAWSZE nie postępujesz w taki właśnie sposób? Lacha #!$%@? - poprawiasz jej błąd. Laska chce - to ma. Laska płacze - pocieszasz. Laska chce seksu - ma.

Robisz tak po części "bo tak trzeba", taki jesteś, kochasz ją widomo.

A teraz się zastanów, czy ona dokładnie w
@MrArdzi: Wszystko zależy od WASZEJ relacji i to jak do niej podchodzie WY. Jeśli obojgu wam to pasuje to nikomu nic do tego

Osoby które uogólniają, nie potrafiąc zrozumieć, że ktoś może woleć inaczej i patrzą na wszystko przez własny pryzmat to zazwyczaj osoby niekoniecznie mądre i takie którymi warto się przejmować( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam cieplutko i życzę sukcesów w związku
@MrArdzi ja jak zawsze wracam z pracy i jest mróz to skrobię auto żony zanim wejdę do domu, ale tu jest troche inaczej bo ona rano jeszcze 1,5 roczne dziecko zawozi do żłobka i rano byłoby ciężko ogarnąć jeszcze auto.

Z drugiej strony zdarzało mi się podjeżdżać pod prace żony i np dokręcać jej dolną osłonę zderzaka która wyrwała przy parkowaniu o krawężnik, a żona za to obiadki mi do roboty przywozi:)
bycie uprzejmym i miłym dla drugiej połowy, to chyba oznaka troskliwości a nie simpowania.


@saikomiki: niby tak ale dziewczyny jakoś w ostateczności wiążą się z miłymi i uprzejmymi chłopakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrArdzi: nie wiem kto Ci to powiedzial, ale pewnie jakis piwniczak co rucha reke na zmiane z koldra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)dla nich jakikolwiek mily gest w stosunku do drugiego czlowieka to simpiarstwo, bo oni tego nie znaja, ze mozna byc po prostu milym dla kogos, nawet bez powodu. 10/10 przypadkow gdzie chcialam pomoc jakiejs takiej uposledzonej osobie to sie okazywalo, ze nie dosc, ze ta osoba
a czy to film, gra, czy scrollowanie fotek - jeden uj.


@AlienFromWenus: No właśnie nie. To nie są równoważne sposoby spędzania czasu i mają różne efekty i w różny sposób oddziałują na nasz mózg wiec nie można ich zrównywać.
@woskrosenie: Tak niestety jest, że większość woli badboyow. Można jednak znaleźć normalne przypadki. Tak samo z facetami, nie każdy myśli tylko o seksie i jedzeniu. Chociaż to, że wyskrobie dziewczynie auto nie oznacza, że jestem jakąś życiową ciapą, to tylko miły gest dla ważnej dla mnie osoby.