Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
miejsce: #norwegia #pracbaza
cel: remanent. policzyć ile uszczelki/kabla zostało na koniec roku.
no i jak to robią robią geniusze norwescy?
rozwijają kabel ze 100m na całą hale i mierzą metrem ile metrów mają, zamiast uciąć 1m zważyć i ułożyć proporcję, inny koleś tnie uszczelkę na kawałki po 20cm i będzie je liczył zamiast zważyć całą rolkę...

a potem w #exit (taki serial norweski) gadają ze Polacy są koniami Europy jak ja jestem koniem to oni są kurą co tylko grzebie w ziemi i sra pod siebie

p.s. tak, można uciąć kabla i uszczelki ile się chce i zważyć bez kartonu żeby wyszło dobrze.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ulath: szczerze, też bym chodził z metrem. Tylko dlatego by czas leciał. Skoro taki jest model. Ale powiem Ci, że u nas otwartych rolek uszczelek się nie liczy. Jest otwarta, znaczy że jej nie ma. Ale generalnie marnotrawstwo jest spore. 100 wkrętów do drewna się rozsypało? #!$%@? tam, z pyłem na szufelkę i do kosza
ale nie kumacie ze jak szybciej zrobisz to robisz co chcesz? tu nie ma żadnej presji czy naganiania do roboty. zrobisz co masz zrobić to siedzisz i czekasz z kawką i gadasz o #!$%@?. no ale co kto lubi ¯_(ツ)_/¯


@ulath: a dobra, myslalem ze to system platnosci za godziny + jak cos skonczysz dostajesz nowa robote ( ͡° ͜ʖ ͡°)