Wpis z mikrobloga

Jak ja mam poczuć się jak mężczyzna jak nigdy nie dostałem żadnego znaku zainteresowania ze strony kobiet, a co najwyżej wstręt i pogardę. Jak patrzę na tych oskarków z makaronem na głowie otoczonych przez młode piękne dziewczyny, które uśmiechają się do nich, śmieją się z ich żartów, tulą się, to po prostu umiera coś we mnie w środku. Pewnie zaraz przyjdzie jakiś oski i będzie mi serwował copium że życie nie kręci się w okół kobiet.
#przegryw #samotnosc #depresja #zalesie
  • 19
@Sadomason: zawsze w tych galeriach sie kreca jakis czas temu jak czekalem na przystanku obok to chyba stala ich setka rozesmianych, pieknych mlodych ludzi ja w ich wieku siedzialem przy kompie i gapilem sie w okno ehhh jak sie nie trafi na odpowiednie towarzystwo w mlodosci to chyba koniec xd bo sie nic nie zmieni coraz trudniej czlowiek zyje w alternatywnym swiecie obok takiego. Zreszta gdzie mialem miec stycznosc z dziewczynami
no wlasnie zycie sie kreci w okolo kobiet

samica cie wyslucha, przytuli, ugotuje obiad, zrobi gale itp

przeciez najczestsza przyczyna samobojstw wsrod chlopow to problemy sercowe (n mam tu na mysli chorob zwiazanych z ukl naczyniowo-sercowym) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sadomason: No chyba nie oczekujesz że jakaś przyjdzie do ciebie, przytuli cię do swoich dziewiczych piersi i przemienisz się w pięknego chada jak w tej bajce o księżniczce i żabie.

Czasami dokonuje się taka przemiana, chłopca nagle trafia ciężka sytuacja życiowa i wychodzi z niej jako mężny wój.

Kumplowi żyjącemu sielankowo nagle zmarł ojciec, w ciągu 1 roku byłem świadkiem niesamowitej przemiany, jak #!$%@? gówniarz który podnieca się bzdurami typu futbol
@Phallusimpudicus: w sensie, że stary mu umarł, a on w rok zafundował sobie dzieciaka, jakby mu mało problemów w życiu było, skoro musiał za ojca przejąć obowiązki?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech, tak to z Wami jest, archetyp chłopa, to taki co się #!$%@? obowiązkami i pracą. Pewnie Twój kolega zaraz też #!$%@? jak tylko jego syn będzie gotów przejąć obowiązki...
@ppanicz: Trochę inaczej. Kumpel nie musiał nigdzie emigrować, ma fach typowo robolski (wykończeniówka), cały duży dom, pobudowany i wykończony przez jego ojca przeszedł na niego - cała rodzina się zmieści. Wydatków lub kredytów prawie nie ma - poza żywieniem rodziny.

Przed - gówniarz co podnieca się driftowaniem BMW i paleniem marychy za garażem.
Po - odpowiedzialna głowa całej rodziny, od razu wziął ślub i zrobił dzieciaka po bożemu bez czekania do
@Phallusimpudicus: nie no, umiaru trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 1. Co jest tytanicznego w przemianie z dzieciaka do względnej normalności?
Po 2. Ślub i dziecko w ciągu roku nie do końca mieści się w kategoriach odpowiedzialności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 3. Tekstem z Ukraińcami podkreślasz to co mówiłem. Chłop ma się #!$%@?ć i ani pisnąć. Gołymi rękami to Ukraińcy może będą
1. wzięcie odpowiedzialności za innych z twojej rodziny - za to że jak nawalisz to inni pójdą na ulicę i będą głodować
2. widać nie znasz realiów życia w małym mieście/wsi. Znali się długo wcześniej, po co mieli czekać 10 lat? Późnej narzeka się że jest "plaga 30 letnich matek" - a tak ma młodą 22 letnią żonę i matkę
3.