Wpis z mikrobloga

To jest cos niesamowitego jak mozna spieprzyc cos co bylo idealne w smaku. Mowie tutaj oczywiscie o moich ulubionych lays strong chilli, ktore zarlem tonami do czasu az zmienili opakowanie. Wtedy kompletnie zmienil sie smak chipsow i teraz tego sie nie da jesc. Ohyda. Odczekalem jakos pol roku i znowu je zakupilem z nadzieja, ze poszli po rozum do glowy i przywrocili stara recepture. Niestety nic bardziej mylnego. Dalej trwaja przy tym gownie mimo, ze pewnie sporo sygnalow od ludzi dostali bo nie wierze, ze wiekszosci ten nowy smak pasuje. Ktos jeszcze podziela moje zdanie? Moze Lays jakos uzasadnilo to dlaczego po zmianie opakowania totalnie zmienili tez smak? A moze ten nowy smak lepiej komus pasuje od starego? Dajcie znac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #gotujzwykopem #chipsy #jedzzwykopem #dieta
JulianGangol - To jest cos niesamowitego jak mozna spieprzyc cos co bylo idealne w sm...

źródło: comment_1671153163pvT8PsSjvraOZYKIUgVdyP.jpg

Pobierz
  • 16
Trafiłam tutaj, bo szukałam informacji o Top czipsach właśnie o tym samym smaku (chili limonka). Były dla mnie bardzo smacznym zamiennikiem strongów, a dużo tańszym. Jakiś miesiąc/ dwa twa temu było bardzo ciężko je dostać. Gdy wróciły są gorsze w smaku (mniej intensywne) i często zdarza się, że boli mnie po nich brzuch co nigdy wcześniej nie miało miejsca...