Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak obniżyć libido? Jestem młodym mężczyzną i nie wiem czy to efekt uzależnienia od masturbacji, czy po prostu mam wyższe libido, albo jakiś niewyżyty seksualnie jestem ¯_(ツ)
Cały czas mam ochote, a gdy tylko widze #rozowypasek to mam nieczyste myśli o niej typu erotycznego tzn zamiast widzieć w niej drugiego człowieka, to widze obiekt seksualny i jest to dla mnie strasznie męczące, bo nie można ludzi tak kategoryzować. Chce normalnie widzieć w kobiecie człowieka, a nie tylko jakby była workiem na sperme, bo jak mam zbudować zdrowy związek skoro zamiast widzieć w niej człowieka widze tylko obiekt seksualny?

Są jakieś leki bez recepty, lub z receptą (obojętnie jak trzeba to udam się do specjalisty po nie) na obniżenie libido? I skąd to się u mnie wzięło? Efekt masturbacji?

I może wpis troche #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale do śmiechu mi nie jest, bo normalnie wyruchałbym dziure w drzewie
¯_(ツ)


#pytanie #zdrowie #medycyna #libido #seks #masturbacja #uzaleznienie #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639d8e8338a27b1baa4143d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4