Wpis z mikrobloga

@solo_living_yolo: No właśnie jeśli dziś ktoś uważa że górnicy są niepotrzebni to to jest gorzej niż skończony idiota. Z czym tu dyskutować.
Jeśli ta z grzywką będzie próbować to wtedy będzie argumentacja. Ale jej może została jakaś pojedyncza szara komórka która podpowiada jej żeby lepiej się nie odzywać i nie kompromitowć.
Ty takiej nie masz.
@M_xxx: górnicy są niepotrzebni , potrzebny jest węgiel , co do złóż węgla to Bełchatów w 2050 jeśli nic się nie zmieni będzie wyeksploatowany. Bajki o antracycie leżącym 3 m p.p.m to sobie odpuścić , a co do stawiania elektrowni atomowych to i PO czy PiS jak się wywiązały widać gołym okiem.
górnicy są niepotrzebni , potrzebny jest węgiel , co do złóż węgla to Bełchatów w 2050 jeśli nic się nie zmieni będzie wyeksploatowany


@solo_living_yolo: Sam się wyeksploatuje. Górnicy są niepotrzebni.
Masz taką logikę że widać że z tobą to nie ma szans.
@M_xxx: żeby w Polsce potrzebni byli górnicy to muszą być złoża które opłaca się wybierać. A w Bełchatowie w 2050 to wyrobiska będą zalane i powstanie kompleks jezior w ramach retencji wody. Bo nieczynne wyrobiska zalewa się już od dobrych 10 lat :)
@M_xxx: Bełchatów to jakieś 15 %produkcji energii w bilansie Polski ,prawda jest taka że polityka energetyczna naszego kraju jest perwersją , a odcięcie od taniego gazu i węgla z Rosji gwoździem do trumny. Był czas na kupowanie koncesji i praw do wydobycia węgla w innych krajach , teraz to co najwyżej węgiel drzewny lasów trochę mamy XD
@M_xxx: 1/6 produkcji energii w Polsce to Bełchatów , to kopalnia odkrywkowa , a węgiel tam to głównie brunatny. To że rośnie w ostatnim czasie wydobycie to akurat biorąc pod uwagę sytuację nic nadzwyczajnego , to że spada opłacalność to też nic nadzwyczajnego.
@solo_living_yolo: Poziom debilizmu jest u ciebie niemal fascynujący, gdyby nie to że już takich widziałem w nece.
Z jednej strony uważasz że polska KOPALNIA WYDOBYWA WĘGIEL, a z drugiej że W POLSCE NIE MA WĘGLA, więc górnicy są niepotrzebni.
I to sobie łączysz i chcesz mi coś tłumaczyć.

to że spada opłacalność to też nic nadzwyczajnego.


@solo_living_yolo: Akurat w ciągu ostateniego pół roku dramatycznie wzrosła.

Weś, #!$%@?, nie jesteś Phyriexia,
@M_xxx: #!$%@? , Bełchatów to kopalnia , elektrownia Bełchatów to elektrownia znajdująca się na terenie kopalni . Wiem że to trudne żeby zrozumieć że elektrownie węglowe które produkują tyle samo energii co elektrownia atomowa w Fukushimie stawia się przy kopalniach ,pewnie dlatego żeby węgla nie trzeba było daleko transportować co? Debilem to jesteś jak myślisz że zakłady i fabryki zapłacą rachunek za energię większy od ich przychodu. Ekonomi to uczyłeś się
@solo_living_yolo: Wow, jestem pod wrażeniem jak bardzo odklejony jesteś od biegu i treści rozmowy, i jak potrafisz odlecieć.

Mam się czuć zaorany chyba, bo skoro węgla nie trzeba transportować (tego węgla którego w Polsce nie ma?) to znaczy że górnicy nie są potrzebni do jego wydobycia.