Wpis z mikrobloga

@Rachey: nie no, wiem jak wyglądało odkurzanie mieszkania jak jeszcze był tu kitku...duży pojemnik odkurzacza trzeba było 2x opróżniać na jedno sprzątanie...robo nie dalby rady ni uj ale teraz jestem gotowy
  • Odpowiedz
@etherway: lepiej zwrócić i kupić cokolwiek innego np. Bosh. Samsung obecnie produkuje sprzęt o takiej jakości, że nawet 2 lat nie wytrzyma. Zapytaj się serwisantów jakie to jest gówno obecnie w porównaniu do tego jak było kiedyś robione.
  • Odpowiedz
@Morguliusz: Zią, wyjebongo..ma działać a jak nie działa to kupi się nowe, to nie jest problem...szkoda mojego czasu na rozkminy jak bylo kiedys a teraz nie jest...bardziej zal mi czasu poświęconego na zakup nowej pralki niz zal na rozkminanie ze kiedys to bylo
  • Odpowiedz
@etherway: Nie mówiąc już o tym, że skoro masz miejsce to lepiej pralko suszarkę kupić osobno, bo będą obie dłużej działać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skrajne różnice temperatur o wiele szybciej #!$%@?ą to dziadostwo.
  • Odpowiedz
@etherway: Kocham nowe technologie. Zwłaszcza wśród sprzętów których często się nie wymienia.

Nagle okazuje się, że pralka nie musi mieć 100db i tańczyć krakowiaka. Lodówka wcale nie musi wyglądać w środku jak jaskinia człowieka śniegu, a ekspress do kawy nie wydaje dźwięków jakby wyciskał duszę z ziarenek. W takich chwilach czuję dobrze człowiek.
  • Odpowiedz
@Rachey: To jest lepsze niż safari xD. Najgorzej tylko jak utknie bo postanowi zrobić wiedźmiński młynek przy zasłonię, a ty jesteś xxkm od domu. Wtedy patrzysz tylko na apce jak prosi o pomoc i powoli umiera (,). Człowiek uwalnia wtedy takie pokłady empatii, że aż chciałoby się rzucić wszystko w #!$%@? i go uwolnić.
  • Odpowiedz