Wpis z mikrobloga

Dobra teraz pytanie do kiboli... o sory ¨mlodej prawicy¨ ktora spedza pol zycia na silowni: zachcialo mi sie zrzucic brzuch a potem go troche wyrzezbic zeby przestac wygladac jak reklama tranu. Jakie cwiczenia polecacie? W domu mam rowerek treningowy. W tamtym roku udalo mi sie zejsc z 89 kg na 78 kg w dwa miechy ale tylko dzieki #!$%@? po 150 brzuszkow dziennie i chodzeniu na wpol glodny caly dzien. '

No i szczerze mowiac bebech wcale nie zdawal sie mniejszy, tak ze chyba tylko matka zauwazyla. W miedzyczasie byly swieta i zarzucilem cwiczenia tak ze wrocilem na 84kg przy 175cm wzrostu.

TL&DR Jak cwiczyc zeby zrzucic kaldun #kiciochpyta #chudnijzwykopem #niechcebycbordo
  • 21
@SvchosT: Dupa. @duffman: Ćwicząc brzuch z tłuszczykiem budujesz mięśnie pod oponą. Innymi słowy będą niewidoczne. Musisz najpierw zrzucić bebzon, proponuję dietę 1000 kcal i dowolną aktywność fizyczną. Sama na tym zeszłam w 3 tygodnie 5 kilogramów, nie chodzę głodna, a oponki znikają jak kamfora.
@duffman: jako specjalista powiem Ci tak: szybkie straty na wadze sprawią, że szybciej potem powrócisz do starej wagi i na dodatek będziesz grubszy niż przed dietą. Wylicz sobie CPM (np stąd ) i zbilansuj dietę tak by mieć dziennie mniej o 500-700 kcal. Zapewni Ci to systematyczny spadek masy ciała i dodatkowo sprawi, że efekt jojo nie będzie taki straszny (o ile w ogóle będzie). Temat jest bardziej zawiły niż mogłoby