Wpis z mikrobloga

Nigdy nie brałam niczego na raty, ani nie mam żadnego kredytu. Ostatnio kusi mi kupienie sprzętu za ok. 3K. Nie na rękę jest mi teraz płacić całości, więc myślałam, żeby ogarnąć na raty. W neonet przez internet. I może ktoś się zna bo ja to zielona w tym wszystkim i mi pomoze:
- Mam umowę o pracę, ale jest to umowa o prace pracownika tymczasowego. Pracuję od ponad roku, umowa formalnie kończy się pod koniec maja. Podejrzewam, że może być to problem, ale może, gdybym wzięła te raty do maja lub spłaciła je nawet wcześniej, to czy by to przeszło?
- Po drugie - juz raz sobie przeklikałam taki zakup w necie, bo chciałam popatrzeć jak to wygląda, trzeba było podać dane do dostawy itp, no i nie spodziewałam się, ze od razu mi zarezerwuje produkt i wyświetli, że za jakiś czas mam wypełnić wniosek XD Anulowałam to oczywiście, ale się zastanawiam ogólnie czy jak wypełnię ten wniosek, a on nie przejdzie, to z automatu ten zakup jest anulowany? Czy ki #!$%@?.

Wiem, nie umiem w życie.

#raty #banki #rtveuroagd #neonet #kredyt #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
@Alexthehuman_: Dało radę? Bo mam podobna sytuacje, mam gownoumowe ale pracuje za granica wiec wypłatę mam 4x tyle co koszt tego co chce kupić. Zastanawiam się jak do tego podejdą ale chyba jutro podjade i spróbuje wziąć normalnie raty w sklepie