Wpis z mikrobloga

@Scybulko: Jak to jakiś dziadek na startej damce jest ale zjeb już musi swoje projekcje uskuteczniać xD obcisłą to ty masz czaszkę bo ci krew do mózgu nie dociera
  • Odpowiedz
@Baczy: no nie jest ekspresówka ale tak jak wspomniałeś węzeł przy ekspresowce, ale co nie zmienia faktu, że obok jest droga boczna, którą można sobie bezpiecznie przejechać.
  • Odpowiedz
@laza: nie odmawiam rowerzyście biedy umysłowej, ale wygląda to zupełnie inaczej, jeśli weźmie się pod uwagę, że:

1) informacja o ekspresówce jest z doopy - DK 74 to nie ekspresówka, jeśli myślisz że coś jest ekspresówką tylko dlatego, że ma pas rozdzielający i dużo pasów do jazdy, to może to być sygnał, że nie jesteś najwłaściwszą osobą do wytykania przepisów innym,
2) pas którym się porusza rowerzysta to JEDYNY pas wyznaczony
  • Odpowiedz
@laza: tak, masz rację. Sam raz tamtędy jechałem przez swoją niewiedzę w środku dnia. Nic specjalnego. Węzeł jak każdy inny.
  • Odpowiedz
@MZ23: to jest zwykła krajówka nr 74. Wielokrotnie sam rowerem po takich węzłach jeździłem i nigdy mnie policja nie zatrzymała choć też i mijała. @szejsetdwajsciaczy dobrze prawi. Konkrety które mają miejsce.
  • Odpowiedz