Wpis z mikrobloga

Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalnie.

Dzisiaj w trasie znajomi namówili mnie na wizytę w tym przybytku, czemu nie.
Uznałem, że zaszaleję i wezmę ulubioną kanapkę z dzieciństwa (zaraz po cheesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czyli McRoyala. Jako, że chciałem też kawę, pani namówiła mnie na zestaw powiększony który kosztował łącznie 29,40 zł.

Gdy zobaczyłem tą psininę w pudełku to myślałem, że pomylili zamówienie i dali mi zwykłego cheesburgera. Nic bardziej mylnego - tak oto prezentuje się legendarny McRoyal z restauracji pod złotymi łukami (w komentarzu porównanie z materiałami reklamowymi).

Na to powinien być paragraf.

#gotujzwykopem #jedzenie #zalesie

PS
Dobre nie było, gorące też nie, za to zabiło głód na 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ATAT-2 - Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalni...

źródło: comment_1672402523c3TMC7hhgkWBaR7Dof8hT9.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@drivent: @kuroszczur: a no odkrywa, może kilka lat temu człowiek miał inne standardy albo te kanapki nie wyglądały jak gówna w papierku bo tak tego nie wspominam.

Szlachetne podniebienie rozumiem jada tylko w profesjonalynch burgerowniach kotlety z bydła Kobe z organicznymi dodatkami


@kuroszczur: Podniebienie rzecz drugorzędna ale człowiek wydając 15 zł na kanapkę mógłby oczekiwać wyglądu chociazby zbliżonego do tego z reklamy.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Za 15 złotych to ledwo sobie zrobisz u siebie w domu dobrego burgera. McDonalds w Polsce istnieje przynajmniej 30 lat i idąc tam liczę, że będzie smak taki jak zawsze w Macu. I nie zawodzę się
  • Odpowiedz
Za 15 złotych to ledwo sobie zrobisz u siebie w domu dobrego burgera


@kuroszczur: No nie zrobię. Nie znaczy to, że to z obrazka jest warte te 14 zł.
Ale dopłacając już 10 zł dostaniesz pełnoprawnego burgera z normalną ilością składników (a nie dwoma plasterkami ogórka) i dużo lepszej jakości.

@SweetieX: nie był
  • Odpowiedz
Ale dopłacając już 10 zł dostaniesz pełnoprawnego burgera z normalną ilością składników


@ATAT-2: i przy okazji zwichniesz staw skroniowo-żuchwowy, albo połowa wyląduje na ziemi
  • Odpowiedz
@ATAT-2: To ja tylko dodam, że od zawsze tak wyglądał i nie było żadnego downsizingu.
A wiem co mówię bo jadam royala ze dwa razy w tygodniu od dobrych 20 lat.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: bo mak to prawdziwy fastfood i w 100% spelnia swoja role. Jedziesz do mcdrive i nawet jak jest z 5 osob przed toba to 15min i odjezdzasz z jedzeniem(tak wiem, sa sytuacje, ze ktos bierze zamowienie za 400zl i czas sie wydluza). Co najwazniejsze WSZĘDZIE w Polsce zjesz to samo, takiej samej jakości, za ta sama cene. Zdecydowanie bardziej wole isc do maka niz do jakies burgerowni, bo juz nadzialem
  • Odpowiedz