Wpis z mikrobloga

Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalnie.

Dzisiaj w trasie znajomi namówili mnie na wizytę w tym przybytku, czemu nie.
Uznałem, że zaszaleję i wezmę ulubioną kanapkę z dzieciństwa (zaraz po cheesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czyli McRoyala. Jako, że chciałem też kawę, pani namówiła mnie na zestaw powiększony który kosztował łącznie 29,40 zł.

Gdy zobaczyłem tą psininę w pudełku to myślałem, że pomylili zamówienie i dali mi zwykłego cheesburgera. Nic bardziej mylnego - tak oto prezentuje się legendarny McRoyal z restauracji pod złotymi łukami (w komentarzu porównanie z materiałami reklamowymi).

Na to powinien być paragraf.

#gotujzwykopem #jedzenie #zalesie

PS
Dobre nie było, gorące też nie, za to zabiło głód na 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ATAT-2 - Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalni...

źródło: comment_1672402523c3TMC7hhgkWBaR7Dof8hT9.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@Viking-: Ale nie wiem czemu mi mówisz o rodzajach z mięsa z maka jak zjadłem jednych i drugich tysiące jak nie dziesiątki, Gość napisał, że w domu robi burgery tańsze niż czis w maku. To co, w domu robi mikro kanapki i mówi, że on zrobi je taniej?xD Ciężko zrobić w domu burgera z czegoś innego niż kajzerka, kotlet z biedry i ogórek ala sałatka szwedzka za mniej 5,90. A on
  • Odpowiedz
  • 0
McDonalds to syf serio, nie chodzi mi jakoś jedzenia ale sam nawet stosunek ceny co do ilości. Sama jakąś większą kanapka kosztuje teraz chyba ok. 24 zł to serio po tym nie czuć że coś zjadło to już 100 razy lepiej dać z 30 zł i można zjeść dobrego dużego kebaba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2:

A popyt coraz większy, więc po co mieliby z punktu widzenia biznesowego coś zmieniać? Na 1 narzekającego znajdzie się 10, którzy zjedzą ze smakiem tak czy siak i oni doskonale o tym wiedzą.
  • Odpowiedz
@Vadzior robiąc w domu zwykle zapominamy o kosztach takich jak prąd czy czas poświęcony, ale w cheeseburgerze masz bułkę może z 50g czyli że 30g mąki, kotlet 45g, 3ml keczupu, 1,5g musztardy, plaster topionego cheddara, 2 plasterki ogórka i odrobinę cebuli. W McRoyal trochę większa bułkę, trochę większy kotlet, 1 plaster sera i podobne ilości składników. Mięso jest na poziomie biedronkowego mielonego. Spokojnie zrobisz to za jakieś 8zł
  • Odpowiedz
@Viking-: Ale czekaj. Gość nie napisał. że robi odpowiednik czisa z maka na wielkość albo coś mniejszego. Bo jaki sens jest robić taką kanapkę w domu?
Z cenami prądu, gazu, wody na zmycie naczyń i czasu podskocz do autora tego burgera, nie do mnie. Dla mnie ceny w maku są w pełni akceptowalne, a wręcz tanie. Ceny w burgerowanich też. Tu i tu jadam regularnie kilka razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: jeśli chodzi o McRoyal to identyczne gówno dostałem w Niemczech. To powinien być wypasiony Cheeseburger, a rzeczywiście jest właśnie nim. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2 Zdjęcie produktu ma ci przede wszystkim pokazywać co jest w środku. Jakby prawdziwy burger tak wyglądał, to by się cały #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@yabish: wiem, pisalem o lotniskach, ale to sa 2 restauracje na 517 w polsce. Wiesz o ile %? Bo na aplikacji nie idzie sprawdzic. Na wszystkich innych różnica przy tanich kanapkach to 0% na najdroższych to +-5%, czyli 1.2-1.5zl co i tak wydaje sie mala różnica. Gdzie ja na wiosce mam prawie identyczna cene jak warszawiak na zlotych tarasach.
  • Odpowiedz