Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przechodziłem ostatnimi czasy trudny okres w życiu i potrzebuję porady:
Musicie zrozumieć, że nie należę do najinteligentniejszych istot, jakie stąpały po tej ziemi (i zdarzało mi się, że środowisko, albo ja sam kładłem sobie nieumyślnie kłody pod nogi), ale ciężko pracą spełniłem marzenia i dostałem stanowisko interna przy technologii(w 90% technologii, przy której chciałem pracować), przy której chciałem pracować od gimnazjum - już nim (internem) jestem sporo czasu, i pomimo że przekonany jestem, że nie zostanie mi zaproponowane stałe stanowisko, chociaż dawałem z siebie wszystko i na studiach tak samo (nadal w trakcie).
Jednakże:
- przepracowanie
- całe moje nie tak długie dotychczasowe życie
- prawdopodobnie asperger (opinia psychiatry)
- jeden głupi pomysł, aby zmaksymalizować swój czas
Odcisnęło na mnie od wakacji duże piętno, szczególnie listopad do prawie końca grudnia praktycznie nie wychodziłem z łóżka - nie licząc naprawdę krytycznych rzeczy.
Za sprawą leków i poukładania sobie kilku rzeczy w głowie udało mi się (a przynajmniej mam taką nadzieję) wyjść już na ostatnią prostą.

Niestety czeka mnie niedługo rozmowa z menadżerem podsumowująca progress - nie da się ukryć, że zawaliłem. Zastanawiam się, czy powiedzieć, co po prostu się wydarzyło, że zamiast głowy miałem papkę, czy po prostu powiedzieć, że jakoś to wyszło tak, aby najszybciej zakończyć rozmowę. Szanuję tego człowieka i pomimo że pewnie w niemalże 100% nie dostanę kolejnego przedłużenia umowy, to może mi pomóc w dostaniu się do innego zespołu. Jego dotychczasową opinię o mnie sprzed załamania można podsumować "nie wszystko ci wychodzi, ale widać, że się starasz". Co byście polecili zrobić?
#depresja #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b427643aff44a0fb1a5504
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli miałeś trudny okres w życiu, a jesteś przekonany że to już za tobą, to może warto spróbować zaproponować przedłużenie okresu testowego dla Ciebie. Może otrzymasz trochę więcej czasu, żeby się wykazać (nie wiem ile twój staż trwa).

A może jednak nie było tak źle i nie nawaliłeś aż tak, żeby chcieli zerwać z Tobą współpracę?
@AnonimoweMirkoWyznania: nie musisz spowiadać sie ze szczegółów prywatnego życia, wiem ze stanowiska są różne, ale moim zdaniem warto oddzielić prace od życia prywatnego. Może spróbuj wyjaśnić, ze miałaś pewne problemy osobiste, jesteś świadomy ze miały przełożenie na jakość Twojej pracy, natomiast obecnie jesteś gotowy działać z 200% zaangażowaniem, wiec prosisz o szanse na wykazanie sie.