Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: a właśnie w zmniejszaniu żołądka nie chodzi tyle o samo zmniejszenie co o wycięcie pewnej jego części odpowiedzialnej za nadmierne wydzielanie greliny (co powoduje ciągły głód)? chyba ostatnio jakiś chirug bariatra o tym mówił
  • Odpowiedz
@marcysia025: 10-15%, u mojego znajomego było to 20kg. Tyle że wyglada to tak że najpierw miał kwalifikację do zabiegu i potem miał ten okres przygotowawczy. Faktycznie jeżeli by mu się nie udało tego zrzucić do terminu operacji to wypada z procesu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChartWuja: z jakiegoś skierowania czy sam z siebie? Ile taki zabieg? Aż się zaciekawione, nie wiedziałem, że się takie zmiany robi.
  • Odpowiedz
@gruli oglądając operacje wiem że jest znacząco większy xd można go nadmuchać jak piłkę plażowa czasem :D i widziałam ile wycinają a ile zostawiają powiedzmy wytną ci piłkę wielkości piłki do nogi a zostawia do tenisa xd oczywiście przy wyciąganiu tego nie widać bo jest nie nadmuchany xd
  • Odpowiedz
  • 1
@ChartWuja i za rok sobie znowu rozepchasz, znam wiele osób którym to pomogło na małą 2 lata. To trzeba nawyki zmienić, a nie się ciąć. Xd
  • Odpowiedz