Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: sekta kahuniaklana nie dowierza, ale zaraz pewnie odpowiedzą ci tym artykułem z gazetki, gdzie wedle deklaracji różowych czarni są najatrakcyjniejsi.
@Heroina340: Ale tego spdoxom z wykopu nie wytłumaczysz.
Tak samo jestem ciekaw na jakiej próbie badanych przeprowadzana była ta ankieta i co to było za ludzie. Bo zapewne max 1000 ludzi XD
Jakby na wykopie zrobić takie badanie to wyszłoby ze 100% ludzi jest singlami… ah sorka! SAMOTNYCH
@1624294678: równie dobrze można odwrócić interpretację i stwierdzić, że faceci do trzydziestki nie są zainteresowani związkami tylko wolą sobie dupczyć bez zobowiązań. I nagle wyjdzie, że to kobiety są poszkodowane, bo rówieśnicy nie chcą zakładać rodzin w najlepszym biologicznie dla kobiet czasie.
Wykresik o kant tyłka potłuc, jeżeli chodzi o wysnuwanie jakichkolwiek wniosków.
@Davidozz: Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz ze zrozumieniem. Jedyne co w nim twierdzę to to, że jeden wykres nie ma prawa służyć do wysnuwania wniosków na tak szeroki temat. Błąd konfirmacji zawsze będzie cię prowadził w stronę oczekiwanej przez ciebie hipotezy.