Wpis z mikrobloga

Anonki, nie wie ktoś, gdzie poza #chomikuj znajdę te gry na #ps3? Zależy mi koniecznie na tych wersjach z uwagi na polską wersję językową

Assassin's Creed (BLES00288)

Call of Duty World at War (BLES00457)

Dragon Age Origin (BLES00700)

Prototype 2 (BLES01535)

Sacred 2: Fallen Angel (BLES00533)

Tom Clancy's H.A.W.X (BLES00486)

Watch Dogs (BLES01934)


By nie było, szukam tych gier po lokalnych lombardach, sklepach z grami itd. ale ostatnia sytuacja z płytą do AC zmusiła mnie do cichego zezwolenia na #piractwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#torrenty #torrent #gry #piratujo
Swordy - Anonki, nie wie ktoś, gdzie poza #chomikuj znajdę te gry na #ps3? Zależy mi ...

źródło: 325206724_3039807742980039_1541769594454688052_n

Pobierz
  • 30
@ptt_: już @vulcanitu o tym wspomniał, chodzi o transfer. Już bym wolał przejechać się nawet pół Polski po wydanie płytowe za coś z mojej kolekcji i skopiować MultiManem niż brać z Chomika, gdzie nie masz pewności, że działa i jeszcze płacić za transfer
@Swordy: Załóż konto na Telegramie jak nie masz to ci podam link do bota na pw. Czy gra ze strony działa to ja oczywiście nie odpowiem.
@ptt_: no to prosiłbym o bocika, bo jedyny free sposób jaki znałem to żulenie transferu od ziomka, który też nie zawsze odpowiada. Telegrama używam od dawna, najpierw w community custom romowym a teraz do czytania propagandy ruskiej i trollowania
@DeIziii:

dlpsgame.com i masz do wyboru wersje BLUS lub BLES


Sprawdzę, w tym rzecz, że BLESów różnych jest 213769666, a tu koniecznie chodzi o te wydania, gdyż tylko te miały nasz język albo dubbing, który bez sprawnej płyty lub pobierania z Chomika jest nie do odzysku. Chciałem sprawdzić, jak dobrze wyszło AC z Olbrychskim, Szycem i wgl, a ostatnio Janusz mi sprzedał uszkodzoną płytę (wymienił ją potem ale smród i niedosyt
@Swordy: dobra, to teraz znaleźć

Dragon Age Origin (BLES00700)

Sacred 2: Fallen Angel (BLES00533)

Tom Clancy's H.A.W.X (BLES00486)

Watch Dogs (BLES01934)


By się przydało, na chomiku nie ma, bo to chyba końcowa era PS3
@lukasz_pudzian: ja PKGi znam, za dużo #!$%@? jak dla mnie i wolę iść w poniedziałek albo czwartek zobaczyć, czy coś z tego ma Janusz z lokalnego game shopu, ale się boję, że znowu płyta będzie uszkodzona, jak przy AC