Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Ja peeerdole jak dobrze ze kupilem w mieszkanie i nie musze juz sledzic tego calego cyrku XD Teraz to dopiero sie zaczyna inba. Dzisiaj sobie sprawdzilem te ogloszenia ktore tez bralem pod uwage i juz wzrosty z 775 na 795, z 870 na 890 itd. A jeszcze zaden program nie wszedl, nie ma nawet konkretow tylko jakies grafiki i gruszki na wierzbie. To the mooooon!!!!!!!
  • 10
@Sibu: spoko, eksperci z tagu i tak ci zaraz napiszą, że to tylko na taki trick, ale podczas negocjacji spuszcza więcej. A jak jednak nie spuszcza, to Ci powiedzą ze nie umiesz negocjować.
Czy już sobie policzyleś ile jest w plecy na swoim obecnym kredycie w porównaniu do kredytu 0%?


@lecho182: ja co prawda nie liczyłam, ile bym miała raty przy 0%, ale dzięki wakajkom jestem do przodu z 25k na kapitale i min. 40k na odsetkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i juz wzrosty z 775 na 795, z 870 na 890 itd. A jeszcze zaden program nie wszedl


@Sibu: ale wiesz że z tym programem można kupić mieszkanie maksymalnie za 800k jeśli nie jesteś singlem? Jeśli jesteś to 700k.