Wpis z mikrobloga

Dużo przegrywów myśli, że dzięki dynamie, ekstrawertycznosci może pokonać brzydką twarz, czy niski wzrost. Przykro mi to pisać, ale nie może. Brak urody minimalizuje znaczenie social skilla. Wygląd to podstawa.

Myślę, że to ważne, że jestem od was sporo starszy. Pierwszy raz na dyskotece byłem w wieku 15 lat, nie wiem dlaczego bramkarz mnie wpuścił, bo wyglądałem na 10 latka. Wydaje mi się, że jeden z moich kolegów go znał. Uczyłem się zawsze przeciętnie, ale na tle znajomych to były najlepsze wyniki. Skończyłem studia. Mam wspomnienia czasem fajne - to prawda, ale ogólnie pamiętam tylko chlanie, bo moi przystojni kumple zgarniali wszystko, a ja byłem tym nie w typie. Poznałem paru ludzi w tym dość wpływowych i bogatych, bo jestem ekstrawertyczny, ale w niczym mi to nie pomogło. Dwa lata szukałem pracy i nikt mnie nie chciał zatrudnić, między innymi dlatego, że jestem niski i wyjątkowo brzydki. Nie mam wyglądu do budowy, reprezentacyjnego też nie.
Obecnie mam pracę, którą lubię, ale zarabiam dość marną kasę w okolicach najniższej.
To wygląd jest podstawą, masz wygląd i każdy chce dać ci szansę, bez przystojnej twarzy ekstrawertyczność, social skille, są niewiele warte.

#przegryw #blackpill
  • 104
wa lata szukałem pracy i nikt mnie nie chciał zatrudnić, między innymi dlatego, że jestem niski i wyjątkowo brzydki.


@gnomol: Długo czasu szukałeś pracy w fotomodelingu

Co do reszty: dynamina to dynamina, jak ktoś jest zabawny, rozbawia towarzystwo, ma gadane itd to każdy go będzie lubić i mają w dupie ile ma wzrostu itd XD

Poza tym masz żonę to co takiego w Tobie widziała? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Scarface83 Agencja znajdowała się w Polsce i wysyłała do pracy w Holandii. Wiem, że różnych typów, bo mi ją polecono osobiście. Młode dziewczyny pracujące w niej krzywiły się na mój widok i nagle, zaczęły gadać - że trochę słabo wyglądam, a tam dużo trzeba dźwigać i nie znam angielskiego, a dobrze jest władać komunikatywnym. Oczywiście pracy nie dostałem.
@gnomol: Co Wy macie z tym wyglądem? Większość ludzi i tak jest tylko przeciętniakami i nikt nie ma z niczym problemu a już na pewno nie z wyglądem tylko Wy tutaj na tagu. Wszędzie w staraniach o pracę, o różową stosuje się looksmaxing, jak się ubierzesz w garnitur, ogolisz, pójdziesz do fryzjera to już inaczej będziesz wyglądał niż jak łazisz w jakichś starych ciuchach, nieuczesany, z brodą choć wiem że broda
@LatajacyJeczmien:

Ale wiesz, że ładna morda i 10-20 cm więcej nic nie znaczy w tym kontekście? Sporo typów niższych może być zdrowszych i silniejszych.

Z punktu widzenia dzisiejszej wiedzy naukowej masz rację, ale kobiety nadal myślą pradawnymi instynktami, gdzie większy = zdrowszy, silniejszy. To jeszcze baaardzo długo się nie zmieni, o ile kiedykolwiek.
@daro1

Większość ludzi i tak jest tylko przeciętniakami i nikt nie ma z niczym problemu a już na
@daro1
Przeczytaj jeszcze raz moje komentarze.
Ja nie odnoszę się do sytuacji jaka panuje na dzisiejszym rynku pracy, gdzie masz bardzo niskie bezrobocie. Ja szukałem pracy 12 lat temu i nigdzie nie napisałem, że szukałem pracy w branży informatycznej. Kolejna sprawa, po co wyskakujesz mi z przeciętnymi? Ja jestem brzydki i myślę, że na tagu też jest sporo osób mało urodziwych, to się nazywa nadreprezentacja. Napisz mi czego nie zrozumiałeś?
@gnomol: Bo tak to brzmi jakby ktoś kto jest brzydki nie miał szans na nic i tego nie rozumiem, jakby to był jakiś czynnik który stanowiłby jakąś blokadę a przecież wygląd można poprawić. Do tego stopnia że przybędzie wizualnie parę punktów w skali 1/10. Wątpię żeby tag skupiał głównie ludzi brzydkich, jeżeli nawet to jestem ciekaw na podstawie jakich to kryteriów uznają swój wygląd na taki a nie inny w określonej
@lafik Ostatecznie jakoś mi się udało. Tylko, że to doświadczenie w niczym mnie nie wzmocniło, a jedynie bardziej przekonało o swojej racji.