Wpis z mikrobloga

Czy w PL rzeczywiśnie nie można dostać kredytu hipotecznego w złotówkach mieszkając i mając własną działalność za granicą ?


@KucykMocy: Jeśli działalność gospodarcza jest zarejestrowana za granicą to nie otrzymasz kredytu hipotecznego w Polsce.

@KucykMocy: możesz wziąć kredyt hipoteczny w walucie, w której zarabiasz, ale trzeba poszukać, bo nie każdy bank oferuje taką opcje


@UnaLaluna: Nie w przypadku działalności zarejestrowanej w innym kraju. Nie będzie możliwości otrzymania kredytu bez
@KucykMocy: nie wiem gdzie masz zarejestrowaną działalność, ale możesz wziąć kredyt w kraju w którym zarabiasz na nieruchomość za granicą, ale nie wszystkie banki to oferują
@KucykMocy: Jestem na JDG i dostałem. Idź do jakiegoś doradcy i się dowiesz. Dodam tylko, że zanim dostałem kredyt to nigdy niczego nie brałem na raty aby "zbudować wiarygodność" (banki na to nie patrzą).
@wiedzrun: JDG za granica? Jesli w takim wypadku dostales, to jest to w opozycji do slow @marcpol ktorych chyba wlasnie jest doradca?


@KucykMocy: Prawdopodobnie @wiedzrun miał na myśli działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce.

Tak jak napisałem wcześniej w przypadku działalności gospodarczej zarejestrowanej za granicą nie ma możliwości uzyskania kredytu hipotecznego w Polsce.