Wpis z mikrobloga

@zetisdead: Supcio, dzięki, tak myślałem, ale musiałem być pewny :)
I tak nawiasem, jak definiuję zmienną int to ESP już sb rezerwuje w pamięci miejsce dla maksymalnej wartości tak? Pytam, bo muszę być tego pewien.
@sirgorn: O, kużwa, mać! :O
Szczerze to uznawałem to AI jako śmieszną zabawkę, która szczególnie w naszym języku mocno się myli... Ale jestem w szoku (ʘʘ)

Jak mogę wejść na ten czatGPT? Dasz url? :)
@MisiekD: ja używam chatGPT od Binga na Edgu, wygodne bo przycisk do szybkiego odpalania jest wbudowany w W11 xD

do programowania i skryptów tez się nadaje (:

na te inne addony to lepiej uwazać, żeby czegoś zawirusowanego nie pobrać, teraz na fali popularnosci trochę tego powstało
@zobq: A to wiem, bardzo na to uważam. Właśnie użyłem bingowego, ale całkiem nieźle sobie radzi. Ja poniekąd wiedziałem jak to jest, ale potrzebowałem się upewnić. W tym przypadku Bingowy ChatGPT może być niezły :)
@zobq: a to fakt, często trzeba go naprawadzić na dobrą odpowiedź. Ja najczęściej korzystam z niego do pisania prostych skryptów i wyjątkowo dobrze to działa - chociaż to myślę, że przez "opensourcowość" softu do którego robię skrypty, rzadko muszę doprecyzować o co chodziło, albo raz mi się zdarzyło, że dałem mu gdzie program wypluł błąd i się poprawił.
Poza skryptami używam go tylko do zadawania pytań, tak jak w tym przypadku,