Wpis z mikrobloga

@eDameXxX: jak blisko centrum to ja bym nie liczył na cuda. Strzelam ze mówimy o grzegorzeckiej 77. Tam to ceny są co chwile podnoszone, a nie obniżane. wejdź sobie na forum budujesie.pl, jest tam wątek tej inwestycji. Możesz poczytać czy ktoś coś urwał
@eDameXxX: jeśli to poczatek inwestycji to najwiekszy zysk uzyskasz proszac o harmonogram platnosci 10/90 czyli teraz placisz 10% a reszte przed obiorem kluczy. Na ten czas, a bedzie to minimum rok, półtora, wrzucasz te 90% kasy np. na lokate 8%. Zyskujesz na tym czas, bo przez ten rok ceny pojda w gore oraz te dodatkowe 8% minus belke. Mozesz jeszcze urwac jakies drobne z ceny mowiac ze jestes klientem gotowkowym.
@eDameXxX: Nie spodziewaj się cudów, bo jeżeli ktoś w tym momencie rusza z inwestycją przy takim rynku i zapaści kredytowej to znaczy, że dobrze sobie wszystko policzył i musi mieć grubą poduszkę na finansowanie. Może się okazać, że te obecne 16k/m2 to realnie już będzie sukces w porównaniu do cen ostatnich lokali w tej samej inwestycji za półtora roku. Gdy oni będą oddawać ten budynek pod koniec 2024 to kredyt na
@peszek_leszek: zielony na rynku here. Myślałem, że zbijanie ceny od tego co na start proponuje developer, to norma. I wydawało mi się, że nawet więcej nie będzie problemu ugrać, ale chyba właśnie zderzam się z rzeczywistością :p

@Wychwalany: to nie przejdzie. Jest już rozpisany harmonogram, podzielony na 8 transz po 10-20% wpłaty. Średnio co 1,5-2 miesiące wpłata.