Wpis z mikrobloga

Bike Expo 2023, czyli nuda, Panie, nuda....

Cena: 29zł za jeden dzień

Tegoroczne expo pod znakiem rowerów elektrycznych i graveli. Zgaduję że 80 proc to były elektryki; dużych i znanych producentów (Decathlon, Kross, Canyon, Corratec, KTM) i dużoooo nieznanych (w kręgach szosowych) producentów.

Widać że branża casualowa przestawia sie całkowicie na elektryki - czy to mtb, czy to do miasta czy trekinigi.

Na żadnej pogawędce zaproszonych osób czy wystawionych marek nie byłem - szkoda czasu na słuchawnie bełkotu marketingowego.

Rowery szosowe na expo jakby na wymarciu, nawet decathlon jakoś bardzo szosami się nie reklamował - stały dwie czy trzy z tyłu. A na stoisku pod stadionem, gdzie można było pojeździć, też były z tyłu i nikt ich nie brał na jazdę xdd za to każdy brał tego gravela riverside gcr (ja też)

Tylko Colnago wystawiło szosy jako te reprezentatywne xd

Czy było warto? Tak średnio bym powiedział.

Fotorelacja niżej.

#rower #szosa
beastofmisery - Bike Expo 2023, czyli nuda, Panie, nuda....

Cena: 29zł za jeden dzie...

źródło: addtext_com_MDQ0NDQ4MTk4NA

Pobierz
  • 65
@beastofmisery: Racja, jedna wielka ch*jnia generalnie. Do tego jak to na różnych targach bywa, czyli promocje, upusty, dodatki itd. tak tutaj nikt z czołowych producentów nic nie obniżał cen XD Polska żydem stoi non stop w tej branży.
Kanion w błocie to wymysł "marketingowy" Kaniona, to jest rumak Michała Kamińskiego i specjalnie dzień wcześniej miał go uwalić błotem pokazując jak to Grail jest super gravelo-przełajem.
@Poemat: Ekoi tylko sprzedawał na promocji niektóre pierdoły typu kaski czy skarpetki, ale coś czuję, że jakbym sprawdził w sieci to cena by była taka sama xd

Ceny wysokie za śmieszne rowery (choćby te Felty)...

Kanion w błocie to wymysł "marketingowy" Kaniona, to jest rumak Michała Kamińskiego


No właśnie na rowerze nie było info czyj, tylko numer zawodnika... Albo ślepy jestem xd

specjalnie dzień wcześniej miał go uwalić błotem pokazując jak
pisalem juz o tym ale powtorze

zrob se sam XD jeden ch co z czym polaczysz, nikt nie zauwazy roznicy XD

rama od mtb na dyskach, kola od gravela, kierownica od kolazowki

wyjdzie ci najnowszy kupny model xD

jeszcze ta nowa grupa w shimano pomoze zlozyc to wszystko
@dablju_: No i spoko, też mam dość tej pogoni za specjalizacją w każdej rowerowej dziedzinie. Materiały poszły na tyle do przodu i carbon stał się na tyle dostępny, że można spokojnie osiągnąć dobry kompromis pomiędzy aero, a wagą. Teraz producenci prześcigają się w rodzajach przełajów i graveli. Gravel wyścigowy, gravel szutrówka, gravel bikepacking, gravel touring, gravel MTB ze skokiem 40mm xD Marketingowe wariactwo.