Wpis z mikrobloga

nachodzi Wielkanoc. bardzo ważny czas dla Polaków, dla katolików. już nie mogę doczekać się wycia z wściekłości młodocianych lewaków, którzy będą płakać, że rodzice każą im chodzić do Kościoła, a oni przecież są ateistami XDDD

słuchajcie neuropki, słuchajcie płatne trolle z fundacji sorosa, słuchajcie szczekaczki młodzieżówek totalnej opozycji, słuchajcie pasjonaci polityki z pedolibkowskich grupek na fb - Polska to kraj katolicki, czy wam się to podoba czy nie. a w wolnej Polsce ateizm będzie karalny.

takie są fakty. takie są po prostu fakty a antypolskie lewactwo wyje z wściekłości!

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi #gimboateizm #bekazkatoli #swieta
  • 18
@bartez_94: twoje niedoczekanie, lewaku.
@Obserwatornia bardzo dobrze, że wyjechałeś. nie wracaj - nie potrzeba nam tu lewaków-antypolaków.
@aegispolis szkalowanie Prawicy?(nie ma czegoś takiego jak prawactwo - jest Prawica. słowo prawactwo kojarzy się negatywnie, a Prawica jest czymś wyłącznie pozytywnym - w odróżnieniu od lewactwa). może w twojej lewackiej, liberalnej bańce tak to wygląda, ale ja prezentuję godne poglądy i sam śmieję się z takich lewaków jak ty.
@Ritowel11 dlatego należy odwrócić
@mocznikkk: nie trzeba być lewakiem żeby (słusznie) nienawidzić cwaniaczkowatych prymitywów-oszustów. Od 2007 głosowałem na 'korwina', w 2015 zrozumiałem, kim są polaczki i mimo że logicznie i ideologicznie popieram konfederacje to żeby temu społęczeństwu obsranych prymitywów było gorzej to zagłosuje na pis.
nie zamierzam do piekiełka-chlewu nigdy wracać i mam też prośbe: polaczki nie wyjeżdżajcie z Polski, nie chce znowu was spotykać i stać na baczność jak mnie bedziecie chcieli oszukać (macie