Wpis z mikrobloga

@Sadomason: Moja matka też dziewicą była, jak widziałem na zdjęciach to fajna dupa ruchalbym,a mój stary to #!$%@? alkoholik...
To oczywiscie było złe i dobrze, że się polepszyło, ale teraz jest odchylenie w drugą stronę.
Ruch wahadło ze skrajności w skrajność.
Pewnie za kilkanaście lat znów odbije w drugą stronę.
I tak się toczy ten #!$%@? świat.
@Pandillero:

Pytanie partnera o przeszłość erotyczną może zniszczyć związek.


Ciekawe w którą stronę to działa. Nie trzeba długo myśleć, żeby dojść do wniosku, że to facet dowiaduje się po czasie, że jest z szonem.

Tak nawiasem mówiąc to zjawisko nazywa się zazdrością wsteczną (retroactive jealousy), i nie ma w tym nic dziwnego, jest to zwyczajnie męski instynkt samozachowawczy.
@Vanset123: ja po ataku tego typu zazdrości rzuciłem laskę która była prawie ideałem. Jeden partner to dla mnie o jednego za dużo. Najbardziej mnie boli że nie poruszyłem tego tematu wcześniej i ją zraniłem, ale po prostu psychicznie nie mógłbym być z niedziewicą.
@Sadomason To kwestia demografii. Mój tata zawsze mi mówił, że u faceta liczy się tylko gadana, a nie wygląd. Ja mu zaprzeczałem i tak mogliśmy rozmawiać do rana. Prawda jest taka, że jego młodość to przypadała na wczesnego Gierka. Wtedy to on mógł wyjść na ulicę i zagwizdać, a i tak jakaś się zawsze znalazła, a jak ubrał jeszcze nowe Wranglery przesłane z RFN-u, to był król osiedla.
Ciekawe w którą stronę to działa. Nie trzeba długo myśleć, żeby dojść do wniosku, że to facet dowiaduje się po czasie, że jest z szonem.


@Vanset123: na odwrót też się może zdarzyć

Pytanie o przeszłość powinno być normalne. I odpowiedzi szczere weryfikowalne.
To żałosne że człowiek się puszcza, a później okłamuje kogoś sensownego, że był taki jak on, żeby móc się ustatkować z kimś lepszym niż się zasługuje.
Taka zazdrość wsteczna dotyczy też kobiet


@AlienFromWenus: nk dowody. Jedyne co ja widzę w internecie to komentarze, że to oznaka niedojrzałości emocjonalnej i jakieś jeszcze inne fikołki intelektualne żeby usprawiedliwić zdrady i zinfantylizować wymaganie lojalności. Za każdym razem takie komentarze wypisują baby a faceci, że nie będą się umawiać z #!$%@?. Jak twierdzisz, że zazdrość wsteczna dotyczy obu stron to musisz mi pokazać dowody xD

lepiej nie wiedzieć i cieszyć się