Wpis z mikrobloga

Jakim ćwiczeniem można zastąpić dipy w recommended routine z reddita?

Póki co nie mam pręczy, a widze że taki sprzęt koło 200zl chodzi, więc jeśli mam tyle wydawać dla jednego ćwiczenia, to chyba wolalbym sobie hantle kupić. Aczkolwiek jeśli znajdę jakas okazję to nie wykluczam.. Jednak tak czy siak na ten moment nie mam. No i w sumie nie jestem pewien czy sobie kupować też z takiego względu że za jakieś 1,5 miesiąca będę się przeprowadzał do jakiegoś wynajmowanego pokoju, a ten sprzęt chyba trochę zajmuje i nie wiem czy będę miał gdzie to trzymać, dlatego przydaloby się jakoś zmodyfikować ten trening. W sumie to nawet nie wiem czy będę w stanie kontynuować ten trening jeśli nie będę mógł w futrynie zamontować drążka

Dodam że kiedyś robiłem te dipy na oparciach od krzeseł. Byłem w stanie robić 3x8, ale zawsze nieprzyjemnie mi się ćwiczyło chyba dlatego że dyskomfort odczuwały moje łokcie i barki, być może że względu na nieidealną stabilność lub przez kanciaste poręcze

#mirkokoksy #silownia #streetworkout #trening #kalistenika
  • 6
  • 0
@GhostTrick: Nie chce go ciągle rozkręcać i skręcać bo się obawiam że mi się zsunie, zresztą to chyba byloby zle futryny i ścian. W sumie trochę denerwująca ta rutyna, bo do australijskich pompek też trzeba coś mieć, a na wypoku nic poza tym nie widzą. Może albo się to jakoś przerobić na trening kalisteniczno-silowy hantlami