Wpis z mikrobloga

Kupiłem starter Virgin Mobile w żabce i nie ma połączenia z siecią po wsadzeniu karty do telefonu.
Telefon wykrywa kartę i pokazuje nazwę, ale nie da się połączyć z żadną siecią, ani ręcznie ani automatycznie.
Czy w Żabce sprzedają przeterminowane karty? albo virgin jest martwy?

#virginmobile #telefony
  • 10
  • 0
@dizel81: nawet mi te dziady w żabce nie powiedziały, żebym rejestrował. Zakładałem, że da się online bo chyba kiedyś tak robiłem. Teraz widzę, że trzeba stacjonarnie. Przykra sprawa...
@kossmann: nie wiem jaki masz telefon, może on za stary, może karta, ale virgin to niestety patologia generalnie:( ciągle miałem tam problemy, np mój telefon był zajęty jak ktoś dzwonił mimo że nie rozmawiałem, teraz babcia że przerywa jej podczas rozmowy itd
@kossmann: online się da ale tylko jak masz już jakiś numer w danej sieci, aktualnie vagina jest już kompletnie zmigrowana do play i pewnie też da się dopisać do konta play.

@Cyslav mam numer odkąd wysyłali darmowe startery naładowane za 5zł, jedyna awaria jaka się zdarzyła, to jak zmienili numer centrum SMS i potem nie byli w stanie zaktualizować tego zdalnie na kartach sim
@wypokowy_expert: no ja tam byłem odkąd wystartowali, jeszcze jak numer wybieralo się z publicznej listy, ale niestety jakość poleciała kilka lat temu, przynajmniej w mojej okolicy. Do niedawna nawet volte tam nie było.
@archive: ja i większość mojej rodziny zmienila sieci na T-Mobile i orange, tu problemów nie mamy. W virgin została moja babcia i cały czas ma problem, że ktoś do niej mówi i jej dźwięk przerywa, podczas gdy ja słychać cały czas dobrze. Z tym że ona ma telefon bez volte, może po 4g dzialalo by lepiej.