Wpis z mikrobloga

Dziś wystarczy, że dam im fałszywy cynk, a za kilka dni cała polska może widzieć film z twoim udziałem. Serio, zgadzasz się na takie metody?


@Talaith: jesli wysle swojego benka nieletniemu oraz bedzie namawial do innych czynnosci seksualnych to jak najbardziej nadaje sie to na film i publikacje twarzy.
@Kauabanga: Jakich dzieci? Przecież to stare dziady podające się za nastolatki. Zreszta wszyscy wysyłali #!$%@?? Dlaczego w Niemczech wysłanie zdjęcia #!$%@? do 14 łatki jest okej? Dlaczego w Polsce do 15 łatki? Wiesz czym w ogóle jest pedofilia? Bo nawet jakby uprawiali te typki seks z 13-14 latka za które te #!$%@? dziady się podają to dostaliby co najwyżej zawiasy za współżycie z nieletnia. Wielki znawco
@Szalom: nie obchodzi mnie wasze stopniowanie krzywdzenia dzieci i kliniczne nazewnictwo. Wysylasz benka do dzieci - twoja morda powinna wisiec na kazdym slupie ogloszeniowym w zasiegu 100km od miejsca zamieszkania.
@Kauabanga: Obyś trollował typie bo nie można być tak głupim xD Po pierwsze te wysyłanie benków to chyba tylko w głowie tych całych łowców, ale nadal ci mówię ze żadnych dzieci tam nie było i nie będzie i nie będzie żadnego przestępstwa. Bo są stare dziady. Krzywdzenie dzieci xd twoje idealizowanie dzieci tez jest śmieszne (ale zaznaczam - nie ma w tych akcjach żadnych dzieci rozumiesz to?)

Ja uważam ze zdjęcie
@Kauabanga: XD bo Ty widziałeś te czaty. Jak myślisz dlaczego policja nie bierze ich pod uwagę? Bo są zmoderowane. Bo są niewiarygodne. A czemu się przyznają? Bo atakuje ich banda spoconych orangutanow o IQ cegły, przebrana w mundurki ASG. A że atakują uposledzonych którzy się ich wystraszą, a także przed tym pobiją, bądź wyciągną siła z domu, to już inna para kaloszy. Ale dla tepych zwolennikow liczy się przedstawienie. W sumie
@Kauabanga: właśnie mentalnosc takich dzbanow jak ty właśnie powoduje, że takie agresywne bandy mają popularność. Lotne hasło o obrońcach dzieci i inne. I masz mokro w gaciach. Tu nikt pedofilii nie popiera. Ale to za trudne do zrozumienia. Mentalność typu " nie popierasz ecpu to jestes pedofilem" " nie wplacasz na zrzutke nie masz prawa komentowac" to ma struktury sekciarstwa.
@Szalom: ale ci wykolejency wysylali swoje kutangi z mysla ze sla je do dziecka. O to wlasnie chodzi, ze dziecko nie ucierpialo a potencjalny pedofil zostal zlapany. No i co ze wybroni sie w sadzie jak wszyscy naokolo beda wiedziec zeby trzymac dzieci z dala od takich kreatur. "Nie sad cie skaze pedofilu"

I masz mokro w gaciach


@Mack1987: nie mierz mnie swoja miara. Ja sie ciesze ze sa ludzie
@Kauabanga: gadaj sobie co chcesz, tu nie ma mowy o żadnym dziecku. ZADNYM, to tylko banda atencyjnych kiboli, która kreuje się na bohaterów ludowych. Jedynymi przestępcami na nagraniach są głąby z cepu z przerośniętym ego.
@Kauabanga: Czyli typowy seba ignorant fan samosądów w XXI wieku jak średniowieczni chłopi polujący na czarownice xd przestań sobie wycierać gębę dobrem dzieci bo to jest serio obrzydliwe.

I uzywa tekstu więźniów siedzących za rozboje, pobicia, morderstwa którzy uważają się za moralnie lepszych od innych przestępców. Wiedziałem ze jesteś #!$%@? fanem #!$%@?. Jak nie typków którzy szkalują bogu ducha winnych często upośledzonych typków którzy popełniają samobójstwa przez nich, to morderców i
@Mack1987: ty to wiesz i ja to wiem ale zwyrol mysli i ma nadzieje ze wysyla kutange do dziecka. A ja wole zeby ta kutanga trafila do ecpu niz do prawdziwego dziecka. Dlatego tez uwazam ze robia dobra robote, zamiast dzieci to oni ogladaja te benki.
@Kauabanga: typie, tu nie ma żadnego zagrożonego dziecka. To że cepu podaję się za dziecko, magicznie go nie spawni. Powiedzieli dziecko boom jest dziecko XD. Od łapania pedofili są sluzby a nie sebiksy w mundurkach z ASG.