Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: życze tobie i ludziom twojego pokroju aby ktoś z kim masz na pieńku użył twoich danych, zdjęcia, miejsca zamieszkania itp. (może używając do tego ai, jak ktoś jest w posiadaniu nagrań twojego głosu to nawet głosówki można sfabrykować) do pisania z wabikami na jakimś chatroomie. I abyś stał się ogólnopolskim "celebrytą" z 500k wyświetleń, wraz z wszytkim co się z tym wiąże. To są naturalne konsekwencje tej samowolki którą obserwujemy
@Pwlszczrwski: ja najzwyczajniej w swiecie nie zgodzilbym sie na nagranie i czekal z przebierancami na przyjazd policji. Jak na razie wyszyscy ktorych filmowali przyznawali sie ze wysylali swoje kutangi do kogos kto podawal sie za 13 latke.

@Mack1987 tak tak. Napisz ktory odcinek to ocenie czy zle cie potraktowali czy sobie na to zasluzyles.
jesli ktos wysyla zdjecia kutangi do 12 letnich dzieci to jak najbardziej powinien byc stygmatyzowany


@Kauabanga: ale jak się okaże, że to daleki kuzyn wysyłał z komórki, korzystając z Twojego Wi-Fi, ale już sąsiedzi widzieli jak jakieś przebierańce trzymają Ciebie? Jak sądzisz, ile odszkodowania mógłbym dostać za tak poważne pomówienie? Po to jet Policja i sady, aby kogoś nie poniosło, tak w jedną jak i w drugą stronę.
policja złapie faktycznego pedofila, a oni niejako zapobiegają


@Alcadent: Większej głupoty nie słyszałem. Jeśli zapobiegają - to działania prewencyjne, nic nie maja wspólnego z zatrzymaniem. A jeśli osoba jest niewinna, to dokonują zwykłego porwania. Jeśli będzie społeczne przyzwolenie na takie działanie, to wkrótce dojdzie do samosądów. Oni mogą egzekwować sprawiedliwość - to czemu ja nie mogę? W Rosji oraz Salwadorze to działa - Milicja rosyjska nie atakowała samozwańczych grup, które ganiały
Jak sądzisz, ile odszkodowania mógłbym dostać za tak poważne pomówienie?


@dlugi-gr: mysle ze wywalczylbys sporo chociaz nie liczylbym ze cokolwiek otrzymasz.

Po to jet Policja i sady, aby kogoś nie poniosło, tak w jedną jak i w drugą stronę.


@dlugi-gr: przeciez oni nie kastruja ich na miejscu tylko dokonuja obywatelskiego zatrzymania i przekazuja w rece policji. Gdyby te osoby byly niewinne to po dwoch takich akcjach ecpu zostaloby rozwiazane a
@Kauabanga: na ten moment fajnie sobie grabisz za oczernianie. Do twojej wiedzy, oni nigdy nie wyrazili zgody na nagrywanie, w przypadku takich nagrań, zgoda musi być uwieczniona na nagraniu.
W tym przypadku to ci z #ecpu chcą dorównać #rutkowski czy na odwrót?

Broń gazowa, pałki, naszywki, kominiarki. I ziobro uprawnień.


@Zarzutkkake: Najlepsze są te ich pytania pod groźbą... no właśnie nie wiem, czego. Pobicia? Służby to ci przynajmniej jakieś prawa odczytają.
na ten moment fajnie sobie grabisz za oczernianie.


@Mack1987: ewidentnie jestes ekspertem od prawa karnego.

Do twojej wiedzy, oni nigdy nie wyrazili zgody na nagrywanie, w przypadku takich nagrań, zgoda musi być uwieczniona na nagraniu.


@Mack1987: wiec maja pelne prawo sie sadzic. Ile takich spraw ecpu juz przegralo? Wez wymien ze trzy.

A i zapomniales przytoczyc to okarzenie o defraudacje ktorej dopuscil sie ten gosciu prowadzacy nagrania, pewnie wylecialo ci
dokonuja obywatelskiego zatrzymania


@Kauabanga: Czyli łamią prawo. Prawo może być niewygodne, ale musi być stosowane.
1 stycznia 2023 r. do: 21 czerwca 2023 r. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.
To są podstawy do zatrzymania obywatelskiego na gorącym uczynku. A cała reszta to samowolka. Dla
@Mack1987: czy ty jako potwierdzenie wyrokow wrzuciles artykul z gownoportaliku z jakiegos zadupia i filmik z yt na ktorym nie ma ani twarzy ani danych skazanego?
I ja mam na tej podstawie wiedziec ze ten jaroslaw to jest ten sam gosc co kameruje lapanki na pedofili?
No ok skoro takimi twardymi faktami operujemy to prosze tutaj dowody na postawienie zarzutow pedofilom ktorych ecpu ujelo:

https://katowice.tvp.pl/57206549/na-tropie-zatrzymani-pedofile-uslyszeli-zarzuty

https://gorzow.tvp.pl/64747589/zatrzymano-2-pedofilii-z-naszego-wojewodztwa-mezczyzni-uslyszeli-prokuratorskie-zarzuty
@Kauabanga: Ty rozumiesz że tam masz tego #!$%@? Alexa w obu przypadkach? Twoja wiara w to badz nie wiara mnie nie obchodzi. Liczą się fakty, a fakt jest taki że rozplochowski został skazany i to dwukrotnie.
Czy oni zostali skazani bo lowcy tak powiedzieli. Aha, no to wszystko jasne. Btw rozplochowski jest dobrze znanym oszustem w gorlicach.
@Mack1987: nie rozumiem poniewaz dane sa utajnione, pozatym tam mowa o jaroslawie a nie o alexie. druga sprawa - jak szkalowanie dziennikarki czy przywlaszczenie majatku ma sie do dzialan ecpu? w ktorym miejscu widzisz zwiazek?

Czy oni zostali skazani bo lowcy tak powiedzieli.


@Mack1987: gdzie lowcy tak powiedzieli?
ja tam widze ze autor artykulu napisal:
"W ciągu niespełna 2 lat członkowie "Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili" zatrzymali w całej Polsce