Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: Jarosław Rozpłochowski to Alex huntard, przyznał się gdy wyszła jego prawdziwe oblicze. Co do tego co wysyłasz, media się bokiem wykręciły, bo tego nie zweryfikowali. Od cała sytuacja.
@Kauabanga: Typie powtarzam poraz kolejny Jarosław R, to Jarosław Rozpłochowski, znany z Gorlic kretacz, oszukał tam masę osób na 73 tysiące. Jak ma się to do działalności cepu? Ano tak, że ktoś skazany za przywłaszczenie cudzych pieniędzy, oraz za pomówienie, nie jest i nie będzie wiarygodny. A więc tak samo jak ta cała pseudofundacja tez jest nie wiarygodna. Byw czy zdajesz sobie sprawe, że ta fundacja z prawnego punktu widzenia, także
@Kauabanga: co do tego, że lowcy tak powiedzieli, to gdy ktoś na fanpagu ich pyta o konkretne papiery z zatrzyman, to norma jest to, że albo wierzysz na gębę, albo won i ban. To sekta, albo chwalisz ale poszedł precz. Przez prawie 3 lata pozbyli się swoich największych fanów, tylko dlatego że ci mieli wątpliwości.
@Szalom: teraz to ty robisz z siebie #!$%@? debila jak to powiedziałeś. Normalnego człowieka nie złapią jako pedofila. Domyślam się, ze ty z desperacji mógłbyś się do tego posunac? xD
@Mack1987: widziałem ten filmik i #!$%@? wyjaśnia, słowo kontra słowo. Poza tym mówisz o nielegalności - wzywana jest policja. Przy złej ocenie już dawno by mieli pozamiatane z tymi akcjami. Przecież chyba w każdej akcji maja dowod typu gość wysyła jak wali konia albo cokolwiek innego. Czy Ty wierzysz, ze z tych już pewnie około 100 osób udostępnionych żadna sprawa by nie trafiła do sądu/złe zostaną oceniona? Poza tym co jest
@Alcadent: czy ty właśnie usprawiedliwiasz samosady? Czy ty normalny jestes? Sprawdz sobie w Google ile policja zatrzymuje PRAWDZIWYCH pedofili, a nie uposledzonych typków, którym dzbany pokroju Alexa kłamcy, próbują wmówić coś, co policja odrzuca, za dowod zdobyty w nielegalnej prowokacji. I za dowod moderowany. A no I jeszcze pisanie z dorosłym podającym się za dziecko to dalej pisanie z dorosłym. Nie ma przestępstwa w świetle prawa. Cepu nie dysponuje żadnym dowodem.
@Mack1987: a czy Ty czytasz co ja pisze xD. Zatrzymują prawdziwych pedofili = tych co popełnili przestępstwo. Co ten Alex robi to zapobieganie. Prowokacja taka, ze to chłop pisze pierwszy do wabika? Dodatkowo on nie podaje się za 14 latki i nie łapie na 5 dni do 15 urodzin tylko podaje się za 10-12 latki. Pisanie z dorosłym, który podaje się za dziecko, ale osoba po drugiej stronie zakłada, ze to
@Alcadent: po pierwsze, Alex to znany klamca i manipulant, więc jest nie wiarygodny. Jestem w stałym kontakcie z byłym wabikiem i w porównaniu do ciebie wiem jak to całe ecpu działa. Oni sobie mordy wycierają dobrem dzieci, a nie chronią ich. Rozplochowski niczemu nie zapobiega, a jedynie się tym chwali. Przechodząc do prowokacji, to co oni robią jest poprostu przestępstwem wg artykułu 24 KK, zarazem dowody zdobyte w prowokacji są uważane
@Mack1987: z tym, ze Polska to państwo prawa w obecnych czasach to bym nie przesadzał xD. Wiem, ze to co robią nie jest legalne (ale moim zdaniem etyczne - wytłumaczę dalej) i udostępniają te twarze ze względu na zysk, bo to się lepiej klika. Pytanie czy na tym zarabiaja i jak wyglada ogólny bilans. Ale no tego się od nich nie dowiem. Zakładając, ze zarabiaja to i tak efekt uboczny jak
@Alcadent: człowieku tu nie ma żadnego pedofila, zrozum to wreszcie, to model biznesowy. Twoje zdanie czy to jest etyczne czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Względem prawa mamy agresywnych kiboli potrafiących wyciągnąć typa z domu i go pobić. Oni by nie rozpoznali prawdziwego pedofila nawet gdyby ten splunalby im na głowę. To co popierasz, to nic innego ja jazda na najniższych instynktach. Potencjalni pedofilem z czatów takich jak GG No poprostu