Wpis z mikrobloga

jesli wysle swojego benka nieletniemu oraz bedzie namawial do innych czynnosci seksualnych to jak najbardziej nadaje sie to na film i publikacje twarzy.


@Kauabanga: Słowo klucz: nieletniemu. Te prowokacje można o kant tyłka sobie rozbić. Nie można podstawić osoby nieletniej i narazić ją na takie treści, dlatego podstawiane są osoby pełnoletnie, które podają się za nieletnie. A sądy to uwalają, bo pisanie z osobami pełnoletnimi nie jest zabronione.
@Kauabanga: co ty znowu wymyślasz? Mówimy tu o przestępczej dzielności ludzi którzy uroili sobie, że to dziki zachód, a oni są ostatnimi obrońcami. A ty próbujesz tu głosić jakieś dziwne teorie. Nle teoretyzuj, bo ewidentnie ci to nie idzie. To może inaczej zapytam, ilu pedofili złapanych przez cepu usłyszało wyroki? Zaznaczam interesują mnie statystyki rządowe, albo przynajmniej, niech twoi idole upublicznia dowod zatrzymania z sygnatura akt, oraz pieczątką sadowa? Uprzedzę cie,
Mówimy tu o przestępczej dzielności ludzi którzy uroili sobie, że to dziki zachód,


@Mack1987: ile wyrokow uslyszeli za swoja przestepcza dzialalnosc?

Widzisz, po prostu sie roznimy. Ja nie mam empatii dla potencjalnych pedofilow a ty nie masz empatii do potencjalnie skrzywdzonych dzieci.
@Kauabanga: potencjalnego dziecko i potencjalny pedofil. XD chłopie ty się sam orasz. Definicja potencjonalnego dziecka wg ecpu: grazyna po 40 udające dziecko.
Definicja pedofila: upośledzony typ z małej wiochy, najpewniej nie potrafiący się podpisać.
Do "wirtualnych dzieci" nie mam empatii, bo to ludzie nastawieni na niszczenie innych zazwyczaj uposledzonych.