Wpis z mikrobloga

Dziękuję pan kanar za zepsucie dnia xd

Ja #!$%@? jakim to trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby wykonywać pracę utrudniającą innym życie. Pewnie najpierw chcieli się dostać do policji, potem do milicji a na końcu dostali się jedynie na kanara xD


@Goronco: Jakim trzeba być nieudacznikiem życiowym, by nie dość, że jeździć komunikacją, to jeszcze nie mając na bilet
@Goronco: nie kupiłeś biletu i biadolisz że ci kanar zepsuł dzień? Opie zlituj się i wstydu oszczędź. A jak ci na 8 minut szkoda na bilet to se kup rower albo idź na piechotę! Dyskutowałbym kto tu jest nieudacznikiem. Bo kanar tylko wykonywał swoją pracę.
@Goronco: jesteś zwykłym złodziejem i jeszcze masz pretensje że ktoś wykonuje swoją pracę? xD Ha tfu na Ciebie i Tobie podobnych xD Wielcy Państwo nie będą płacić za 8 min przejazdu xD Nigdy nie zrozumiem jak można przycebulić 3-4 zł na bilecie gdzie ryzyko kary jest spore i opłaty dodatkowe są po 200-300 zł xD Policz sobie mądralo ile mógłbyś za cenę kary dodatkowej skorzystać z tramwaju, płacz i płać xD
czyli swiadomie okradasz budżet miasta i masz o to problem? Chlopie, tfu na ciebie


@cybulion: XD
Nie wiem jak można wykazywać taką nienawiść do kogoś, kto nie kupił biletu. Zrozumiałbym jakby zwyzywał Twoja matke od #!$%@?, ale czemu fakt, ze ktos nie kupił bileciku powoduje u Ciebie taki wylew jadu? ;d

Ja też często nie kupuje biletów. Co miesiąc zabierane są mi wbrew mojej woli tysiące złotych na przeróżne instytucje i
@cebularz_szkorbutnikowy: kolejny złodziej xDD Do sklepu też idziesz i bierzesz bez płacenia co chcesz bo płacisz wbrew swojej woli tysiące złotych na różne instytucje? xD Komunikacja miejska to taka sama usługa jak każda inna. Kupujesz bilet, możesz jechać. Nie kupujesz, nie możesz jechać a jak jedziesz to ryzykujesz karę dodatkową. Proste i logiczne ale jak widać nie dla wszystkich xD

@Goronco nie ma to jak porównywać kompletnie różne rzeczy xD Lepiej
czyli swiadomie okradasz budżet miasta i masz o to problem? Chlopie, tfu na ciebie


@cybulion: Na szybko sprawdziłem i w 2020 Kraków przeznaczył na MPK 51% środków a z biletów uzyskał 49%. Tak więc xD. Mieszkaniec Krakowa i tak większości utrzymuje MPK tak czy inaczej nawet jak z niego nie korzysta, to jest dopiero złodziejstwo.
Odpowiadanie na kolejnego bajta, wykopki, elita internetu. Jak ma byc w tym chlewie nad wisla dobrze, jak nawet zinformatyzowani, relatywnie mlodzi ludzie sa idiotami.