Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jakim to trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby wykonywać pracę utrudniającą innym życie.


@Goronco: pochwalisz się jak to jest? Piszesz oczywiście o sobie i innych złodziejach, prawda?
zyli swiadomie okradasz budżet miasta i masz o to problem?


@cybulion: W sumie to ryba psuje sie od głowy. Władze feudalnych #!$%@?łków miejskich rozdupczają na swoje feudalne dwory lekkim ujem z 30% budżetu.
Sami se chodźcie pieszo pół godziny w jedną stronę do pracy fizycznej, gdzie robicie jak robot non stop ciągiem 8-10h z "przerwą >na jedzenie 30 minut" (15 minut pracujesz za darmo), jestem ciekaw jak długo pożyjecie w takich warunkach. Się zesrali >testopanowcy z mentalnością niewolnika.

@ChlopiecNastepneDrzwi, to trzeba było uczyć się w szkole, a nie palić fajki i śmiać się z tych, którzy chodzili do szkoły, nie tylko po to, aby
@mateusz-sych: nie paliłem fajek, mam wyższe magisterskie, w bonusie depresję i nerwicę lękową, a opisałem sytuację z mojego życia z przełomu 2021/2022, ale dziękuję za zainteresowanie, teraz zarabiam 5k na rękę i nadal podtrzymuję, że komunikacja miejska powinna być darmowa, bo na coś te podatki idą
Ja #!$%@? jakim to trzeba być nieudacznikiem życiowym żeby wykonywać pracę utrudniającą innym życie.


@Goronco: Jak nisko trzeba upaść, żeby żałować paru złotych, które należą się przewoźnikowi i jeszcze psioczyć na kontrolerów. XD