Wpis z mikrobloga

: Bait wiem, ale są ludzie którzy faktycznie czepiają się człowieka za to, że łapie takie mendy jak oni. Jak nie stać na bilet to #!$%@? pieszo.


@lukaszy: to nie bait mirek, w krakowie jest grupa na fb gdzie ludzie robią fotki kanarom i tak dalej, ba doszło do tego że to jest grupa linczu i co chwila słychac o pobiciu kanarów.

dla mnie to #!$%@?, zamiast przyjąć mandat to nie
@cybulion: Nie zesrajcie się, ta śmierdząca komunikacja to takie same cwaniaki są, żądałem zwrotu kasy za taksówkę bo #!$%@? nie przyjechał a w odpowiedzi dostałem, że oni tylko dzierżawią swoje autobusy i nie oferują przewozów więc zwrot kasy się nie należy, śmiecie.
@Goronco: Ależ zlot dzbanów. Jeszcze niedawno prezydent Krakowa sugerował, by podnieść ceny biletów o prawie 50%, bo to dodatkowe wpływy do budżetu. I to nie była prawnie kradzież. Ale jak wsiądziesz na chwilę do komunikacji utrzymywanej z podatków (też twoich) to wyzywają od złodziei.
@Goronco: @uberGoy: Ja miałem kiedyś taką sytuacje, że przesiadałem się z jednego autobusu na drugi, miałem ze sobą 50 minutowy bilet, natomiast teoretyczny czas dojazdu łącznie z czasem na przesiadkę wynosił niecałe 40 minut. Jednak autobus na który miałem się przesiąść spóźnił się o jakieś 17 minut z powodu awarii. Pech chciał, że dwa przystanki przed tym na którym miałem wysiąść wsiadły kanary, gdy ja chciałem wysiąść na swoim przystanku