Wpis z mikrobloga

  • 1
@CherryJerry niestety przegapiłem moment bana, bo miałem zawieszone konto wtedy, dzięki uprzejmości OPa, chyba za mocno zacząłem wyrażać swoją opinię o OPie XD. Po za tym siedzę teraz na dosyć ciężkim kursie i stwierdziłem, że lekka przerwa od mirko dobrze mi zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale muszę przyznać, że korci mnie dowiedzieć się co nagle się #!$%@?ło, że gość na, którego moderacja chucha i dmucha nagle dostał
@slabyslabek: A tak swoją drogą, odkąd bjałek wprowadził swój wyklop (pisany ponoc te 2-3 lata), to nie chce mi się juz tępić tej całej spameriady. Nie zgłaszam duplikatów, nie zgłaszam multikont, dzisiaj pierwszy raz od początku wykup20 zgłosiłem jakieś dwa znaleziska za manipulacje. Zresztą #wykopchangelog już umarł, poprawili parę nagłych rzeczy i fajrant.
  • 1
@CherryJerry No pytanie brzmi czy warto wkładać swój wysiłek i czas w ratowanie tonącego, źle skoro skonstruowanego statku.

Żeby było śmieszniej to po napisaniu tego zdania zdałem sobie sprawę, że to odnosi się to też do zgłaszania i dbania o jakiś poziom tego portalu, no bo jeśli sama moderacja ma #!$%@? jajca na to, to ja tym bardziej.

Jeszcze jakiś czas temu chciałem zacząć pisać coś o mechanice lotniczej, bo to bardzo
Żeby było śmieszniej to po napisaniu tego zdania zdałem sobie sprawę, że to odnosi się to też do zgłaszania i dbania o jakiś poziom tego portalu


@slabyslabek: od dawna tak jest, @fryderyk-baumberg aka @Miedzyzdroje2005 prowadził tu swego czasu krucjatę przeciw spamerom, ale wyłapał szybko bana. No nie opłaca się tutaj nic robić ;p

Jak wcześniej w robocie pewną część czasu zajmowało mi przeglądanie wypoka, to teraz już prawie w ogóle tego