Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: Powiem tak - kto oddaje za darmo gabaryty z 4. piętra ten się w cyrku nie śmieje. Oddawałem kiedyś za darmo dwie wersalki na raz, innego razu zamrażarkę skrzyniową. Zawsze po wyjściu przez próg robiłem "do widzenia" i udawałem, że nie słyszę jak się tłuką przez klatkę schodową xD
@KosmicznyPaczek w życiu więcej za darmo nie wystawię. mogę na koniec zapłaty nie wziąć, ale ogłoszenia za darmo - nigdy więcej.

Żądanie, że przywiozę 20km "to zobaczę i może wezmę" były najmniejszym problemem. Oburzenie, że odpisuję "dopiero" po kwadransie. Pretensje do mnie, że laska nie ma jak przyjechać. i niekończące się telefony...
@KosmicznyPaczek: kiedyś wystawiłem telewizor kineskopowy ma oddanie, no ogromne bydlę. Ale sam telewizor, bez przewodów, a chłop jak przyjechał to się wykłócał się ze kabli potrzebuje xD Ludzi chciwych i bezczelnych jest wiecej niż nam się wydaje
@Kremufka2137: To ja trafiłem na coś jeszcze bardziej #!$%@?. Wystawiłem meblościankę w dobrym stanie za darmo. Ludzie się o nią zabijali. To jakiś kmiot zadzwonił, że ją weźmie za 250zł. Myślałem, że widzi w tym wartość i chce ją koniecznie wziąć, ale nie to on chciał tyle za jej wyniesienie. XD Jeszcze mnie #!$%@? zwyzywał, że śmiałem odmówić.