Wpis z mikrobloga

Klaudia widać bałagan na strychu, nieprzepracowane problemy i traumy, widać że dziewczyna nienauczona pracy nad sobą i pracy w ogóle. Niezdolna do poświęceń I autorefleksji. Bardzo słaby mentalnie człowiek. Emanujący złą energią, zniechęcającą do swojej osoby no bo to przecież jest miss remizy...
Inna historia to marcin I oliwka, przecież tam nie ma za grosz chemii, mało tego widzę u Marcina gigantyczną blokadę, tak jakby się bał czułości, pocałunków. Oliwka szybko pożałuje wyboru.

#truelove
  • 16
@Fajlip1111: @faantasy @cherry30
Jeżeli plotki o tym, że ta para po programie przetrwała się potwierdzą, to będzie pewnie zaskoczeniem dla nas, ale nie ma co ukrywać, że Klaudia w parze z Maksymem zachowuje się nieco inaczej niż dotychczas. Do tej pory mężczyźni zabiegali o jej względy (oczywiście tylko po to by utrzymać się w programie, bo tak naprawdę nikt się nią nie zauroczył), a teraz..
To on był jej wyborem, nie
@agahej: serio? O jprd znam jedenastolatki które mniej marudzą niż nasza miss, masakra
@Rosalinea maksym się w tańcu nie certoli i mówi jej prosto z mostu jak jest, czarne jest czarne a białe jest białe, ona jest w szoku ale wie że słyszy prawdę z którą nie ma argumentu polemizować, czy ona jest nim zauroczona? Wg mnie to za odważne stwierdzenie zważywszy na to że ona nie umie, nie potrafi, nie
@Rosalinea: z racji tego że przemogłem się i nadrobiłem odcinki dołączę się do dyskusji - zgadzam się z tym co napisałaś, lecz wydaje mi się również że Klaudii już wcześniej podobał się Maksym - to jak przytuliła go gdy Marcin wrócił do programu aby go pocieszyć już był złamaniem schematu relacji z innymi mężczyznami w programie bo przekroczyła już swoją barierę. Pamiętam gdy weszła do programu podkreślała że chciałaby wyższego od
@kipman1: zgoda co do gigi, fajna babka z jajem i pazurem a przede wszystkim niemałostkowa, nie wiem jak reszta facetów ale ja nienawidzę gdy kobieta jest malostkowa i piętrzy problemy, co do Klaudii typuje nierówną miłość do i od rodziców, albo niepełną rodzinę, może jeden z rodziców ją zaniedbywał a drugi był nadopiekuńczy?
@Fajlip1111: nie wiemy czy są....takie plotki tu krążyły, ale ile w tym prawdy dopiero się okaże.

przypomniało mi się, jak Jęcząca Klaudia kiedyś mówiła, że lubi jak facet ją trochę poolewa i zignoruje. No to Maksym spełnia właśnie jej koncert życzeń i kto wie, czy ona nie będzie za nim latać a nawet się upokarzać. Niektórzy tak już mają.

Maksym też, podsyca swoimi wypowiedziami i wywiadami trochę te plotki o nich.
Rosalinea - @Fajlip1111: nie wiemy czy są....takie plotki tu krążyły, ale ile w tym p...

źródło: Bez tytułu

Pobierz