Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #podrywajzwykopem #samotnosc
Zebrałem się w sobie i zapytałem kasjerki z biedry która mi się podoba czy nie chce pójść ze mną na spacer/kawę. Uwaga: nie chce, bo ma chłopaka.

Z plusów to przynajmniej zagadałem, w tym zakresie jest jakiś postęp i wiem na czym stoję.

Z minusów to nadal jestem samotnym przegrywem i nie zapowiada się na zmiany w tym zakresie. No i będę musiał przez jakiś czas chodzić do innego sklepu na zakupy.
  • 47
  • Odpowiedz
@maateusz123 nie słuchaj tych kretynizmów co @Cobalt-Kinetics wypisuje. Bardzo dobrze zrobiłeś, nikt nie mówił że uda się za pierwszym razem, ale każdy raz będzie budować w tobie większe doświadczenie, nie poddawaj się, obierz sobie nowy cel i spróbuj jeszcze raz. Sam widzisz że najgorsze co może się stać to odmowa.
  • Odpowiedz
będę musiał przez jakiś czas chodzić do innego sklepu na zakupy.


@maateusz123: no co ty. Przelamuj lęki, uśmiechaj się jak ja spotkasz. Jej się zrobiło miło, otrzymała atencję. Ty nie wyszedłeś na piwniczaka tylko na oskiego który bajeruje kiedy tylko jest okazja. Poza tym ona ma to w doopie gdzie będziesz robić zakupy. Ps. Brawa za odwagę (oski)
  • Odpowiedz
@maateusz123: Ale cringe, że też wam się chce tak robić. Takie kasjerki mają pewnie dziennie ze 10 facetów którzy do nich zagadują w podobny sposób( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 31
Ja kiedyś zagadałem kelnerkę w pizzerii, a że ma chłopaka dowiedziałem się bezpośrednio od niego. Wylazł koks-kucharz z kuchni i oznajmił, że Pani jest zajęta xD
  • Odpowiedz