Wpis z mikrobloga

Można napisać milion artykułów o tym, że piękno jest w każdym rozmiarze, nagrać tysiąc filmów o tym, że bycie otyłym jest fajne, modne i atrakcyjne, zrobić sto seriali o tym, jak otyłość nie definiuje naszego piękna czy zdrowia, ale wystarczy, że otyła kobieta zobaczy jedno zdjęcie koleżanki, która ma płaski brzuch, smukłe nogi, zgrabne pośladki oraz wcięcie w talii i cała ta chora propaganda traci jakąkolwiek moc.

#bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zdrowie
#uroda #nadwaga #otylosc #medycyna
wqeqwfsafasdfasd - Można napisać milion artykułów o tym, że piękno jest w każdym rozm...

źródło: obese-men-women-looking-slim-lady-passing-jealous-fit-shape-stock-photo-man-woman-142211906

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@night_witch95: @Britney16 a najlepsze w tym wszystkim jest to że to leniwe zalane tłuszczem świnie podpięły się pod body positive aby móc tłumaczyć swoje lenistwo i cała idea nie ma z tym nic wspólnego, bo o ile dobrze rozumiem tą ideologie to chodzi w niej o akceptacje swojego ciała pod kątem rzeczy na które nie mamy za bardzo wpływu albo jest mocno ograniczony jak blizny, krzywy ryj, celulit, mały kutang itd
  • Odpowiedz
  • 0
@Britney16 po prostu Ci zazdroszczą. Zazdrość jest cechą słabych i nieporadnych ludzi. Łatwiej jest kogoś ściągnąć na dół niz samemu poświęcić czas oraz mieć wyrzeczenia. Możliwe, że to jest taka cecha naszego narodu, że jak ktoś ma lepiej typu więcej zarabia to złodziej, chudy to pewnie ma lepszą przemianę i w ogóle same kości, a jak uśmiechnięty to głupi bo po co się cieszy, smutnym trzeba być! Moim zdaniem trzeba takie negatywne
  • Odpowiedz
@Britney16: to trafiłaś na naprawdę #!$%@? osoby społecznie, bo body positive to brak nienawiści do siebie w kwestii swojego ciała, np "ok jestem gruba, muszę schudnąć dla swojego zdrowia" a nie przelanie tej frustracji na innych xD. Współczuje ci tho, bo sama będąc grubasem całe życie to było mi szkoda osób chudych które nie mogły przytyć do zdrowej wagi, a ludzie im dokuczali bo hehe. Dokuczanie komukolwiek z względu na wygląd
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd kiedyś na tinderze sparowało mnie z piękną dziewczyną, ale naprawdę buzie miała 9/10 i tylko takie zdjęcie miała, długo razem pisaliśmy ja po pewnym czasie zacząłem namawiać na spotkanie ale koniec końców się przyznała i wrzuciła zdjęcie całej sylwetki i wyszło że jest mocno otyła. Ja mimo to wciąż chciałem się spotkać ale ona nie chciała i znalazłem sobie kogoś innego.
a tamta dziewczyna jakby schudła 50kg to słowo honoru byłaby
  • Odpowiedz
@Britney16 nie wiem czego się popłakałaś. powinnaś znać swoją wartość. na chude każdy poleci, na otyłe tylko ekstremalni fetyszyści albo desperaci (òóˇ)
  • Odpowiedz